Krysia

Krysia trafiła d fundacji z interwencji w Skawienie
Krysia to około 3 letnia kotka. Jest energiczna, lubi się bawić. Nie miauczy często, kocha się przytulać i być głaskana. Głośno wtedy mruczy. Lubi inne koty, zarówno dorosłe jak i małe. Nie przepada za wołowiną, kocha ryby, kurczaka i królika. Zawsze wita mnie, gdy wracam do domu. Gdy zostaje sama w domu nic nie niszczy. Ma piękne różowe, pluszowe łapki. Trochę boi się nagłych i głośnych dźwięków, ale jak zaufa człowiekowi to jest jak do rany przyłóż. Krysia to piękny, mądry i kochający kot szukający swojego człowieka na zawsze.

Szukamy dla Krysi bezpiecznego, kochającego , domu niewychodzącego, z zabezpieczonym balkonem (jeśli jest) i oknami, który otoczy ją miłością i najlepszą opieką.

UWAGA! Aby adoptować kota postępuj wg poniższych wytycznych:
1. Otwórz ankietę adopcyjną (link: https://tinyurl.com/ankietaSnL ), wypełnij i poczekaj na kontakt z naszej strony – zadzwonimy lub odpiszemy na maila, żeby umówić się na wizytę przedadopcyjną.
2. Wizyta przedadopcyjna oraz poznanie kota w domu tymczasowym OBOWIĄZKOWO muszą przebiegać z zachowaniem zasad bezpieczeństwa – niektóre z naszych domów tymczasowych proszą nadal o korzystanie z maseczek i bardzo prosimy o uszanowanie tej prośby i przyniesienie maseczki na wizytę lub zdalnie (np. przez Skype).
3. Ostatni etap, czyli przywiezienie kota i podpisanie umowy będzie także odbywał się w maseczkach, jeśli, któraś z stron o to poprosi. Prosimy o wyrozumiałość, zasady te zostają wprowadzone z uwagi na bezpieczeństwo zarówno Wasze, jak i naszych wolontariuszy i domów tymczasowych.
KONTAKT W SPRAWIE ADOPCJI: poprzez ankietę lub adopcje@stawiamynalapy.pl
#stawiamynalapy #kotkrakow #kotdoadopcji

Data urodzenia: 2019

Odrobaczenie: tak

Szczepienie: tak

Kastracja: tak

Category: