Krewetka

Krewetka trafiła do fundacji z krakowskiego śmietnika, obecnie mieszka w domu tymczasowym, gdzie czeka na adopcję.
 
Krewetka jest malutkim rozkoszny urwisem. Potrafi godzinami się przytulać mrucząc przy tym jak traktorek. Bawi się w zasadzie wszystkim co dostanie się w jej łapki. Umie aportować papierowe kulki.
Od ludzi wymaga sporej ilości przytulasów, całusów i głaskania po brzuszku, który bardzo chętnie wywala po solidnym posiłku.
 
Je wszystko do dna, umie korzystać z kuwety.
 
Ze względu na cudowny różowy nosek i łapki jest u nas nazywana Krewetką, ale chyba szczególnie nie jest przywiązana do tego imienia. W domu mamy jeszcze 2 koty z którymi bardzo dobrze się dogaduje, z młodszą kotką urządzają sobie zabawowe zapasy, a po wszystkim usypiają przytulone. W stosunku do starszej kotki która nie jest zainteresowana zabawą i dała parę razy o tym znać koteczce, młoda odpuściła i daje jej spać, ale z ciekawością obserwuje i uczy się
 
Kotka ma ciekawe umaszczenie, rudo, czarny pyszczek podzielony na pół, z brązowymi inteligentnymi oczkami.
 
Szukamy dla Krewetki niewychodzącego, bezpiecznego i kochającego domu, który wykastruje koteczkę w odpowiednim wieku.
 
Warunkiem adopcji jest osiatkowanie balkonu (jeśli jest) oraz zabezpieczenie najczęściej otwieranych okien przed wypadnięciem kociaka.
 
 

 

UWAGA! Z uwagi na obecną sytuację związaną z epidemią COVID-19 zmieniamy nieco nasze procedury adopcyjne. Aby adoptować kota postępuj wg poniższych wytycznych:
 
1. Otwórz ankietę adopcyjną (link: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSew3YwtYldQwaEHZOjr52_jLqpC4-on4RWWtBMnK9p5cujTuw/viewform?fbclid=IwAR3bEnRi0x-7whvKQMJgFAm3M4ZZXXYPN5Kd1yCABMJz36WXLolzl0xyxmM…), wypełnij i poczekaj na kontakt z naszej strony – zadzwonimy lub odpiszemy na maila, żeby umówić się na wizytę przedadopcyjną.
2. Wizyta przedadopcyjna oraz poznanie kota w domu tymczasowym OBOWIĄZKOWO muszą przebiegać z zachowaniem zasad bezpieczeństwa, czyli w maseczkach i rękawiczkach lub zdalnie (np. przez Skype).
3. Jeśli zainteresowana adopcją będzie rodzina, będziemy prosili aby kota odwiedził jeden przedstawiciel rodziny.
4. Ostatni etap, czyli przywiezienie kota i podpisanie umowy będzie także odbywał się w maseczkach i rękawiczkach.
 
Prosimy o wyrozumiałość, zasady te zostają wprowadzone z uwagi na bezpieczeństwo zarówno Wasze, jak i naszych wolontariuszy i domów tymczasowych.
 
KONTAKT W SPRAWIE ADOPCJI: Gerta – adopcje@stawiamynalapy.pl; tel. 501 225 409 (poniedziałek-sobota godz. 14:30-20:00)
 
#kotdoadopcji #stawiamynalapy
 
 

odrobaczanie: tak

szczepienie: tak

kastracja: jeszcze nie

data urodzenia: kwiecień 2021

Category: