Koko

Koko wraz z rodzeństwem trafiła do fundacji z działek z Sandomierza. Obecnie mieszka z siostrą Dottie w domu tymczasowym gdzie czeka na adopcję.
Koko biało-bura kocia dziewczynka, to ta bardziej szalona, biega wszędzie, wszędzie jej pełno, wszędzie musi pozaglądać ;)
Jak się już uspokoi i nabiega to kładzie się kolo siostry Dottie i śpią razem przytulone.
Obie koteczki nie maja problemow z naszymi dorosłymi kotami, sa bardzo przyjazne. Nauczone noszenia na rekach.
Jak dodaje nasza fotograf – podczas pierwszej wizyty: Dziewczyny są bardzo towarzyskie, ruchliwe i nie boją się obcych.
Koteczki korzystają z kuwety bez problemow, .

Szukamy dla Koko niewychodzącego, kochającego, bezpiecznego domu, z zabezpieczonym balkonem (jeśli jest) i/lub oknami, który zadba o kastrację w odpowiednim wieku i otoczy ją najlepsza opieką. Najchętniej do adopcji w dwupaku z siostrą Koko.

UWAGA! Z uwagi na obecną sytuację związaną z epidemią COVID-19 zmieniamy nieco nasze procedury adopcyjne. Aby adoptować kota postępuj wg poniższych wytycznych:
1. Pobierz ankietę adopcyjną (link: http://www.stawiamynalapy.pl/…/Ankieta_Adopcyjna_SnL_form.p……….), zapisz ją dysku komputera, otwórz w programie Adobe Reader, a następnie wypełnij, zapisz i wyślij do nas na adres e-mail podany w ogłoszeniu kota, którego chcesz adoptować. Poczekaj na kontakt z naszej strony – zadzwonimy lub odpiszemy na maila, żeby umówić się na wizytę przedadopcyjną.
2. Wizyta przedadopcyjna oraz poznanie kota w domu tymczasowym OBOWIĄZKOWO muszą przebiegać z zachowaniem zasad bezpieczeństwa, czyli w maseczkach i rękawiczkach lub zdalnie (np. przez Skype).
3. Jeśli zainteresowana adopcją będzie rodzina, będziemy prosili aby kota odwiedził jeden przedstawiciel rodziny.
4. Ostatni etap, czyli przywiezienie kota i podpisanie umowy będzie także odbywał się w maseczkach i rękawiczkach.
Prosimy o wyrozumiałość, zasady te zostają wprowadzone z uwagi na bezpieczeństwo zarówno Wasze, jak i naszych wolontariuszy i domów tymczasowych.

KONTAKT W SPRAWIE ADOPCJI: Gerta – adopcje@stawiamynalapy.pl; tel. 501 225 409 (poniedziałek-sobota godz. 14:30-20:00)
#kotdoadopcji #stawiamynalapy

Odrobaczenie: tak

Szczepienie: tak

Kastracja: jeszcze nie

Data urodzenia: marzec 2020

Category: