Kleo

Kleo trafiła do naszego domu tymczasowego z trójką swojego czarnego rodzeństwa. Pierwsze dni spędziła schowana po różnych kątach, ale po krótkim czasie stała się odważniejsza i bardziej ufna. Jest śliczną, delikatną, wrażliwą i słodką koteczką. Wydaje słodkie pomruki i odgłosy jak zadowolony dzidziuś oraz cichutko mruczy podczas głaskania. Lubi spędzać czas przy człowieku, nie narzucając się ze swoją obecnością.
Uwielbia smakołyki, trawę w doniczce oraz suchą karmę (za mokrą raczej nie przepada). Jest czyściochem, starannie się myje oraz dokładnie zasypuje swoje skarby w kuwecie. Uwielbia bawić się wędką, wstążkami, małymi zabaweczkami. Jest grzeczna, nie łobuzuje, nie wariuje, nie gryzie i nie drapie. Najbardziej lubi być trzymana “na dzidziusia”. Nie śpi na normalnym łóżku z człowiekiem, za to śpi na łóżku piętrowym, a także na drapaku, krzesłach, wysokich półkach. Nie lubi zmian, boi się nowości. Raczej nie przepada za hałasem.
Obecnie przebywa w domu tymczasowym ze swoim bratem bliźniakiem oraz przyszywanym bratem, z którymi dobrze się dogaduje, czasem się ze sobą bawiąc, robiąc zapasy lub przytulając.
Kleo podczas wizyt przedadopcyjnych jest nieśmiała, natomiast dla domowników, dla ludzi, których zna, jest odważna, przytulaśna i kochająca.
 
 
 

odrobaczenie: tak

szczepienie: tak

kastracja: tak

data urodzenia: czerwiec 2020

Category: