Kilunia

 

 

Kilunia trafiła do Fundacji wraz z siostrą Filą, z którą obecnie mieszka razem w domu tymczasowym. Siostry to prawdziwe ślicznotki, mają piękne długowłose i bardzo puchate futerka – Kilunia biało-bure, Fila biało-czarne, .

Kilunia jest równie przyjacielska jak jej siostra, cieszy się z każdych odwiedzin w swoim cat-roomie – od razu ociera się i przytula do człowieka, głośno mrucząc i nie mogąc się zdecydować, czy woli wspólną zabawę czy jednak może przytulanie! 
Jest towarzyska, śmiała i ciekawska. Bardzo interesują ją nowe terytoria i wcale nie podobają się jej zamknięte drzwi do cat-roomu, z którego próbuje zresztą zwiać przy każdej nadarzającej się okazji!
Kilunia nie boi się nikogo, pierwsza podchodzi do starszych rezydentów żeby ich obwąchać i sprawdzić, z kim ma do czynienia! Ale nie jest nachalna i ma do innych kotów przyjazne nastawienie.
Dni spędza na zabawach i szaleństwach z siostrą, po których obydwie panny, bardzo zmęczone, kładą się razem przytulone na najwyższej platformie drapaka. 
Z tej platformy natychmiast oczywiście trzeba zejść, jeżeli tylko ktoś przychodzi do cat-roomu w odwiedziny – może będzie wspólna zabawa, a może dadzą jakieś smakołyki 

Kotka grzecznie korzysta z kuwety, ma dobry apetyt, choć czasem zdarza się jej przy miseczkach troszkę pogrymasić. 

Odrobaczenie: tak

Szczepienie: tak

Sterylizacja: nie

Data urodzenia: sierpień 2018

Category: