Kawa (i Kizia)

Kawa i Kizia trafiły do fundacji z interwencji, obecnie mieszkają w domu tymczasowym, gdzie czekają na adopcję.
Siostry są bardzo zżyte ze sobą, bawią się ze sobą, uczą się od siebie nawzajem, a potem zasypiają przytulone. Bardzo dobrze reagują na inne koty i innych ludzi. Są niesamowicie otwarte i przyjazne. Chętnie przychodzą do człowieka i domagają się głaskania. Duużo mruczą :-)
 
Kawa to trikolorka, która wygląda jak poplamiona kawą. Jest bardzo inteligentna i sprytna, ma silną osobowość. Jest ciekawska, zawsze towarzyszy we wszelkich aktywnościach, wykonywanych w domu, chce być w centrum wydarzeń. Śmiesznie gada, popiskując domaga się uwagi. Jest dużo mniejsza od swojej siostry, więc pewnie zawsze będzie raczej mniejszym kotem.
 
Kizia jest nieco spokojniejsza od Kawy, często śmiesznie staje na tylnych łapkach. Lubi się przytulać.
 
Szukamy dla Kawy i Kizi wspólnego, bezpiecznego domu niewychodzącego, który otoczy je miłością i najlepszą opieką oraz zadba o kastrację sióstr w odpowiednim wieku. Warunkiem adopcji jest osiatkowanie balkonu (jeśli jest) oraz najczęściej otwieranych okien.
 
 
UWAGA! Aby adoptować kota postępuj wg poniższych wytycznych:
1. Otwórz ankietę adopcyjną (link: https://tinyurl.com/ankietaSnL.), wypełnij i poczekaj na kontakt z naszej strony – zadzwonimy lub odpiszemy na maila, żeby umówić się na wizytę przedadopcyjną.
2. Wizyta przedadopcyjna oraz poznanie kota w domu tymczasowym OBOWIĄZKOWO muszą przebiegać z zachowaniem zasad bezpieczeństwa – niektóre z naszych domów tymczasowych proszą nadal o korzystanie z maseczek i bardzo prosimy o uszanowanie tej prośby i przyniesienie maseczki na wizytę lub zdalnie (np. przez Skype).
3. Ostatni etap, czyli przywiezienie kota i podpisanie umowy będzie także odbywał się w maseczkach, jeśli, któraś z stron o to poprosi. Prosimy o wyrozumiałość, zasady te zostają wprowadzone z uwagi na bezpieczeństwo zarówno Wasze, jak i naszych wolontariuszy i domów tymczasowych.
 
KONTAKT W SPRAWIE ADOPCJI: poprzez ankietę lub adopcje@stawiamynalapy.pl
 
#stawiamynalapy #kotkrakow #kotdoadopcji

odrobaczanie: tak

szczepienie: tak

kastracja: jeszcze nie

data urodzenia: marzec 2022

Category: