Karpatek

Karpatek został wraz z bratem Idefiksem znaleziony w lesie, bez mamy ale za to z kocim katarem. Obecnie zdrowy razem z Idefiksem czekają w domu tymczasowym na adopcję.
Karpatek to najmniejszy kociak z miotu, wiecznie głodny, chyba był odganiany od jedzenia jako maluch, bo do tej pory potrafi zabawnie warczeć przy misce „zostaw, to moje”.
Kocurek jest niesłychanie proludzki, potrafi nawoływać człowieka i domagać się swojej porcji czułości. Jak nie śpi, to łazi wszędzie za człowiekiem i sprawdza, co się robi. Bardzo lubi tulić się i mruczeć na rękach.
Uwielbia zabawę z piłeczkami i myszkami – „upolowaną” myszę przynosi często w prezencie :). Uroczy i zabawny. Jego czarne futerko częściowo pokryte jest białymi włoskami, wygląda to bardzo stylowo. Ze względu na towarzyski charakter Karpatek spokojnie nadaje się do adopcji jako jedynak.
Kocurek nie wybrzydza przy miseczce i korzysta z kuwetki.

Szukamy dla Karpatka niewychodzącego, kochającego, bezpiecznego domu, z zabezpieczonym balkonem (jeśli jest) i/lub oknami, który otoczy go najlepszą opieką oraz zadba o kastracje w odpowiednim wieku.

KONTAKT W SPRAWIE ADOPCJI: Gerta – adopcje@stawiamynalapy.pl; tel. 501 225 409 (poniedziałek-sobota godz. 14:30-20:00)

Odrobaczenie: tak

Szczepienie: tak

Kastracja: jeszcze nie

Data urodzenia: lipiec 2019

Category: