Karmelkowa

Karmelkowa wraz z rodziną trafiła do fundacji z Rożnowic, obecnie koty mieszkają w domu tymczasowym, gdzie czekają na adopcję.
Karmelkowa jest aktywną, zabawową koteczką. Uwielbia gonić za zabawkami, cieszy ją obecność człowieka z którym próbuje zawiązać bliższy kontakt, lubi być głaskana. Bawi się z innymi kotkami, jest bezkonfliktowa i miła. Może być jedynym kotem, gdyż jest skoncentrowana na relację z człowiekiem, ale będzie również szczęśliwa w domu z innymi kotami.
 
Szukamy dla Karmelkowej niewychodzącego, bezpiecznego i kochającego domu, który wykastruje koteczkę w odpowiednim wieku.
 
Warunkiem adopcji jest osiatkowanie balkonu (jeśli jest) oraz zabezpieczenie najczęściej otwieranych okien przed wypadnięciem kociaka.
 
 
UWAGA! Z uwagi na obecną sytuację związaną z epidemią COVID-19 zmieniamy nieco nasze procedury adopcyjne. Aby adoptować kota postępuj wg poniższych wytycznych:
1. Otwórz ankietę adopcyjną (link: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSew3YwtYldQwaEHZOjr52_jLqpC4-on4RWWtBMnK9p5cujTuw/viewform?fbclid=IwAR3VieqU5hq7AUdV0YkZEnHWDfUgUQv40ziW8GQ_xl5j56WzfbCK2fqoW64.. ), wypełnij i poczekaj na kontakt z naszej strony – zadzwonimy lub odpiszemy na maila, żeby umówić się na wizytę przedadopcyjną.
2. Wizyta przedadopcyjna oraz poznanie kota w domu tymczasowym OBOWIĄZKOWO muszą przebiegać z zachowaniem zasad bezpieczeństwa, czyli w maseczkach i rękawiczkach lub zdalnie (np. przez Skype).
3. Jeśli zainteresowana adopcją będzie rodzina, będziemy prosili aby kota odwiedził jeden przedstawiciel rodziny.
4. Ostatni etap, czyli przywiezienie kota i podpisanie umowy będzie także odbywał się w maseczkach i rękawiczkach.
 
Prosimy o wyrozumiałość, zasady te zostają wprowadzone z uwagi na bezpieczeństwo zarówno Wasze, jak i naszych wolontariuszy i domów tymczasowych.
 
KONTAKT W SPRAWIE ADOPCJI: poprzez ankietę lub adopcje@stawiamynalapy.pl
 
#kotdoadopcji #stawiamynalapy

odrobaczanie: tak

szczepienie: tak

kastracja: jeszcze nie

data urodzenia: maj 2021

Category: