Kajmanek

Kajmanek – jeden z czwórki chłopaków znalezionych w jednostce wojskowej w Rząsce. Kajmanek to czarny kociak z uroczą białą plamką na szyi i pod lewą łapką. Jest najbardziej rozgadany z całej czwórki. Tymczasowa opiekunka bez problemu rozpoznaje go po głosie, bo to on zawsze jako pierwszy informuje, że czas podać kotkom śniadanie, że czas kotka głaskać a nawet, że czas na sprzątnięcie kuwety 😉 Cała czwórka to najbardziej rozmruczane i tulaśne kociaki świata, które chętnie po zabawie tulą się do człowieka lub do swojej przyszywanej kociej mamy.
Kociaki są bardzo ze sobą zżyte, potrzebują towarzystwa innych kotów, bawią się razem całymi dniami, dlatego szukamy im domów w dwupakach jeśli to tylko możliwe.
Szukamy dla Kajmanka niewychodzącego, kochającego, bezpiecznego domu, z zabezpieczonym balkonem (jeśli jest) i/lub oknami, który otoczy go najlepszą opieką i wykastruje w odpowiednim wieku.
 
UWAGA! Aby adoptować kota postępuj wg poniższych wytycznych:
1. Otwórz ankietę adopcyjną (link: https://tinyurl.com/ankietaSnL ), wypełnij i poczekaj na kontakt z naszej strony – zadzwonimy lub odpiszemy na maila, żeby umówić się na wizytę przedadopcyjną.
2. Wizyta przedadopcyjna oraz poznanie kota w domu tymczasowym OBOWIĄZKOWO muszą przebiegać z zachowaniem zasad bezpieczeństwa – niektóre z naszych domów tymczasowych proszą nadal o korzystanie z maseczek i bardzo prosimy o uszanowanie tej prośby i przyniesienie maseczki na wizytę lub zdalnie (np. przez Skype).
3. Ostatni etap, czyli przywiezienie kota i podpisanie umowy będzie także odbywał się w maseczkach, jeśli, któraś z stron o to poprosi. Prosimy o wyrozumiałość, zasady te zostają wprowadzone z uwagi na bezpieczeństwo zarówno Wasze, jak i naszych wolontariuszy i domów tymczasowych.
KONTAKT W SPRAWIE ADOPCJI: poprzez ankietę lub adopcje@stawiamynalapy.pl

Data urodzenia: kwiecień 2022

Odrobaczenie: tak

Szczepienie: tak

Kastracja: jeszcze nie

Category: