Julia

Julia to jedna z czwórki maluchów (dwie dziewczynki i dwóch chłopaków) uratowanych z zapuszczonej posesji pod Krakowem. Pod fundacyjną opieką i po leczeniu kociaki doszły do siebie, są teraz w pełni zdrowe i czekają w domu tymczasowym na swoich własnych ludzi “na zawsze” (jeden kocurek z rodzeństwa już swój własny domek znalazł)!
Julia ma w tej chwili około dwa i pół miesiąca. Jest zjawiskowo pięną małą rudą kocicą i jest też najbardziej rezolutna z całej mieszkającej w domu tymczasowym trójki!
Jest małym, wesołym kociakaiem, który uwielbia jeść i się bawić, a energii nigdy jej nie brakuje! W tym wszystkim oczywiście niczym nie różni od swojego rodzeństwa, ale widać też, że jest najbardziej samodzielna i w swoich zabawach i gonitwach często nie ogląda się na siostrę ani brata. Dziewczyna zapowiada się na charakterną kocicę, jedną z takich, co to w każdej sprawie mają własne zdanie. Potrafi człowieka poganiać przy podawaniu jedzenia, pacając łapką w rękę, jeżeli jej zdaniem przebiega to za wolno.
Julia jest bardzo przyjacielska, ale nie namolna. Cieszą ją pieszczoty i głaskana pięknie mruczy, ale zazwyczaj po krótkiej chwili ma nagle coś pilnego do załatwienia i szybko musi iść! Oczywiście zaraz wraca, zwłaszcza jeżeli jej miejsce zajęli w między czasie brat albo siostra!
Dorosłych kotów, z którymi się zetknęła w domu tymczasowym, Julia się wcale nie boi – ale też ich nie zaczepia i raczej nie jest nimi wcale zainteresowana.
Jak na kociaka w jej wieku przystało, Julii apetyt dopisuje i pochłania spore ilości karmy – je chętnie wysokomięsne mielonki i karmy filetowane z kurczaka i tuńczyka. Sucha karma nie wzbudziła jej większego zainteresowania.
Julia jest ślicznym małym kotkiem i to w dodatku nawet dosyć grzecznym! Do kuwetki trafia bezbłędnie i regularnie dba o czystość swojego pięknego rudego futra.
 
 

odrobaczenie: tak

szczepienie: tak

kastracja: jeszcze nie

data: wrzesień 2020

Category: