Jaskier

Jaskier trafił do fundacji wraz z rodzeństwem z Krzyszkowic. Kociaki mieszkają obecnie w domu tymczasowym gdzie czekają na adopcję.
Jaskier to wesoły 2,5 miesięczny kociak. Najgrzeczniejszy z czwórki kociego rodzeństwa.
Uwielbia się z nimi bawić w podgryzanie, ale jest przy tym bardzo delikatny. Tuli się do jednego ze starszych kotów. Przy wzięciu go na ręce przymyka oczka z zadowoleniem i głośno mruczy; uwielbia głaskanie po główce i brzuszku.
Jest łakomczuszkiem i śpioszkiem. Jaskier ma
bardzo uroczy wygląd; jego szerokie uszka i okrągłe oczka nadają mu wygląd lekko zdziwionego. Bure futro jest mięciutkie i wpada w rudawe tony. Kocha swojego brata Duszka i tworzy z nim niesamowicie zabawny
duet. Szuka domku, w którym mogliby zamieszkać razem. Nauczony czystości, bez problemu korzysta
z kuwety.
Szukamy dla Jaskra niewychodzącego, kochającego, bezpiecznego domu, z zabezpieczonym balkonem (jeśli jest) i/lub oknami, który zadba o kastrację w odpowiednim wieku i otoczy go najlepsza opieką. Najchętniej do adopcji w dwupaku z Duszkiem.
UWAGA! Z uwagi na obecną sytuację związaną z epidemią COVID-19 zmieniamy nieco nasze procedury adopcyjne. Aby adoptować kota postępuj wg poniższych wytycznych:
1. Pobierz ankietę adopcyjną (link: http://www.stawiamynalapy.pl/wp-content/uploads/2020/05/Ankieta_Adopcyjna_SnL_form.pdf?fbclid=IwAR0vqPO7Q-ELhCjgKudfyitMyFYZybXptYKGzq2QR_J0DfSbY9VlUMhTkmE…), zapisz ją dysku komputera, otwórz w programie Adobe Reader, a następnie wypełnij, zapisz i wyślij do nas na adres e-mail podany w ogłoszeniu kota, którego chcesz adoptować. Poczekaj na kontakt z naszej strony – zadzwonimy lub odpiszemy na maila, żeby umówić się na wizytę przedadopcyjną.
2. Wizyta przedadopcyjna oraz poznanie kota w domu tymczasowym OBOWIĄZKOWO muszą przebiegać z zachowaniem zasad bezpieczeństwa, czyli w maseczkach i rękawiczkach lub zdalnie (np. przez Skype).
3. Jeśli zainteresowana adopcją będzie rodzina, będziemy prosili aby kota odwiedził jeden przedstawiciel rodziny.
4. Ostatni etap, czyli przywiezienie kota i podpisanie umowy będzie także odbywał się w maseczkach i rękawiczkach.
Prosimy o wyrozumiałość, zasady te zostają wprowadzone z uwagi na bezpieczeństwo zarówno Wasze, jak i naszych wolontariuszy i domów tymczasowych.

KONTAKT W SPRAWIE ADOPCJI: Gerta – adopcje@stawiamynalapy.pl; tel. 501 225 409 (poniedziałek-sobota godz. 14:30-20:00)

 

Odrobaczenie: tak

Szczepienie: tak

Kastracja: jeszcze nie

Data urodzenia: maj 2020

Category: