Imoen

Kiedy Imoen wraz ze swoimi siostrami Farelką i Brewką trafiły do fundacji, wszystkie koteczki były wystraszone ale po Imoen odrazu było widać, że jest typowym przywódcą. Chciała bronić siostry przed nieznany i dawała głośno znać że jest niezadowolona. Dzisiaj, kiedy już jest u swojej tymczasowej opiekunki od ponad miesiąca, jest innym kotem, dalej jest ostrożna wobec obcych, ale kiedy już kogoś pozna, pozwoli się pogłaskać. Oczywiście, głaskający musi zachować odpowiednie granice ;) Lubi bawić się, a najchętniej ze siostrą Brewką, z którą dzieli dom tymczasowy.
Jak opisuje jej opiekunka tymczasowa Imoen: jeszcze trochę boi się ludzi. Nie do końca umie w to bycie głaskaną. Więc czasem bardziej łasi się do ściany obok niż do człowieka.
Ogólnie czas głaskania to czas fitnessu z obowiązkowym przewalaniem się z boku na bok i uderzaniem głową w rękę. Lubi głośno mruczeć jeśli wie się gdzie głaskać. Liczy na dobry domek stały, gdzie będzie się mogła nauczyć przyjmowania zasłużonych pieszczot.

Szukamy dla koteczki domu niewychodzącego (z zabezpieczonymi najczęściej otwieranymi oknami i balkonem – jeśli jest), który otoczy ją opieką i miłością. Najchętniej z siostrą Brewką albo do innego kota

KONTAKT W SPRAWIE ADOPCJI: Gerta – adopcje@stawiamynalapy.pl; tel. 501 225 409 (poniedziałek-sobota godz. 14:30-20:00)

Odrobaczenie: tak

Szczepienie: tak

Kastracja: tak

Data urodzenia: czerwiec 2018

Category: