Ida (i Iwan)

Ida i Iwanek to kocie rodzeństwo, które trafiło do Fundacji z al. Pokoju, cud, że udało im się przeżyć w tym miejscu. Zostały odłowione na kastrację jako dzikie koty wolnożyjące ale nie bardzo miały już gdzie wrócić, gdyż miejsce bytowania było skrajnie niebezpieczne.
Tak dostały szansę na lepsze życie, którego warunkiem było zakumplowanie się z człowiekiem, a Ida z Iwankiem tą szansę bardzo dobrze wykorzystały.
 
Ida biało czarna krówka jest za to kotem bardzo odważnym, pierwsza zwiedza, pierwsza wita swoja opiekunkę za to nie do końca poznała, że głaskanie może być fajne, raczej go unika za to wystarczy wyjąć wędkę i można się z nią bawić godzinami. Uwielbia drzemki na kocyku na parapecie i w swoim legowisku- jest kotem w 100% naokiennym.
 
Oboje z bratem są fanami surowego mięska i różnych kocich przysmaków, Ida za kawałek surowego indyka daje się nawet szybko pogłaskać:) Kuwetę maja opanowaną perfekcyjnie. Ida z Iwankiem szukają swojego najlepszego nazawszowego domu, który da im tyle czasu ile będzie im potrzeba na oswojenie się z nowym miejscem i będzie to ich wspólny dom gdyż jak to często w kocim życiu bywa są ze sobą bardzo zżyte.
 
 
 
 

odrobaczanie: tak

szczepienie: tak

kastracja: tak

data urodzenia: sierpień 2020

Category: