Hektor

Hektor to piękny, czarny, dość spory koci dżentelmen. Został oddany do fundacji przez panią która nie mogła się nim dalej zajmować ze względu na swoje problemy zdrowotne.

Hektor jest kotem dość kontaktowym ale i pełnym sprzeczności. Ma raczej płochliwą naturę, a jednocześnie na tyle ciekawską, że zawsze wszystko musi sprawdzić mimo poczucia niepewności.

Lubi przesiadywać w oknie i na balkonie. Ochoczo gania za rzucaną mu piłką. Z lubością chowa się pod kocykiem czy kołdrą. Raczej nie może mieć wokół siebie roślin, bo żywo się nimi interesuje. Lubi głaski, czasem się przytuli, ale potrafi też pokazać kiedy już ma dość 😉 Generalnie raczej lubi ciszę i spokój.

Hektor wzorowo i bezbłędnie korzysta z kuwety.

Szukamy dla Hektora bezpiecznego i kochającego domu, który zapewni mu najlepszą opiekę i w którym będzie kocim jedynakiem.

Warunkiem adopcji jest osiatkowanie balkonu (jeśli jest) oraz zabezpieczenie najczęściej otwieranych okien przed wypadnięciem kota.

 

UWAGA! Z uwagi na obecną sytuację związaną z epidemią COVID-19 zmieniamy nieco nasze procedury adopcyjne. Aby adoptować kota postępuj wg poniższych wytycznych:

1. Otwórz ankietę adopcyjną (link: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSew3YwtYldQwaEHZOjr52_jLqpC4-on4RWWtBMnK9p5cujTuw/viewform?fbclid=IwAR3bEnRi0x-7whvKQMJgFAm3M4ZZXXYPN5Kd1yCABMJz36WXLolzl0xyxmM…), wypełnij i poczekaj na kontakt z naszej strony – zadzwonimy lub odpiszemy na maila, żeby umówić się na wizytę przedadopcyjną.

2. Wizyta przedadopcyjna oraz poznanie kota w domu tymczasowym OBOWIĄZKOWO muszą przebiegać z zachowaniem zasad bezpieczeństwa, czyli w maseczkach i rękawiczkach lub zdalnie (np. przez Skype).

3. Jeśli zainteresowana adopcją będzie rodzina, będziemy prosili aby kota odwiedził jeden przedstawiciel rodziny.

4. Ostatni etap, czyli przywiezienie kota i podpisanie umowy będzie także odbywał się w maseczkach i rękawiczkach. Prosimy o wyrozumiałość, zasady te zostają wprowadzone z uwagi na bezpieczeństwo zarówno Wasze, jak i naszych wolontariuszy i domów tymczasowych.

KONTAKT W SPRAWIE ADOPCJI: Gerta – adopcje@stawiamynalapy.pl; tel. 501 225 409 (poniedziałek-sobota godz. 14:30-20:00)

#kotdoadopcji #stawiamynalapy

odrobaczenie: tak

szczepienie: tak

kastracja: tak

data urodzenia: 2016

Category: