Hades

Hades i jego siostra Stanley trafili do nas z krakowskiego osiedla, obecnie mieszkają w domu tymczasowym, gdzie czekają na adopcję.
Hades to kocurek pełen energii, taki trochę ekstrawertyk, wszędzie go pełno, w szczególności tam gdzie jedzenie (trzeba uważać bo w ekspresowym tempie potrafi ukraść zawartość talerza).
Entuzjasta sałaty i obierek różnego pochodzenia. Bardzo odważny i ciekawski wszystkiego, boi się jedynie odkurzacza, ale woda mu niestraszna. Lubi przesiadywać pod prysznicem albo w wannie, nadzoruje też mycie naczyń. Wszędzie chodzi za człowiekiem i bywa często nachalny, najlepiej gdyby mógł cały czas siedzieć na kolanach albo przytulać się pod kołderką. Taka typowa przylepa. Hades bardziej lgnie do człowieka, a jego siostra Stanley to bardziej indywidualistka,
 
Szukamy dla Hadesa bezpiecznego i kochającego domu, który zapewni mu najlepszą opiekę, a w odpowiedni wieku zadba o kastrację.
Warunkiem adopcji jest osiatkowanie balkonu (jeśli jest) oraz zabezpieczenie najczęściej otwieranych okien przed wypadnięciem kota.
 
 
 

odrobaczenie: tak

szczepienie: tak

kastracja: jeszcze nie

data urodzenia: wrzesień 2020

Category: