Grinewald

Grinewald z rodzeństwem trafili do fundacji krakowskich działek, obecnie mieszka w jednym domu tymczasowym z bratem Bigosem, gdzie czekają obaj na adopcję.
Grinewald to ciekawy wszystkiego kocurek, który uwielbia zwiedzać wszystkie dostępne przestrzenie – pomoże Ci znaleźć bransoletkę albo rękawiczkę dawno temu zgubione gdzieś pod szafką.
Je wszystko bez problemu, grzecznie korzysta z kuwety i przesypia całą noc. Nie jest typem przytulaska, ale poleży z Tobą w łóżku przy serialu czy książce.
Grindelwald jest bardzo aktywny i lubi zabawy i zabawki – piłeczki, wędki, maskotki i wszystko, co da się gonić albo złapać.
Przy nowych ludziach i dużym zainteresowaniu jest zdystansowany i chowa się w bezpiecznym miejscu, ale szybko mija mu nieśmiałość.
Kotek potrzebuje kogoś, kto stworzy mu dom pełen okazji do zabawy.
Szukamy dla Grinewalda bezpiecznego i kochającego domu, który zapewni mu najlepszą opiekę, a w odpowiednim wieku zadba o kastrację.
Warunkiem adopcji jest osiatkowanie balkonu (jeśli jest) oraz zabezpieczenie najczęściej otwieranych okien przed wypadnięciem kota.
 
 
 
UWAGA! Z uwagi na obecną sytuację związaną z epidemią COVID-19 zmieniamy nieco nasze procedury adopcyjne. Aby adoptować kota postępuj wg poniższych wytycznych:
1. Otwórz ankietę adopcyjną (link: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSew3YwtYldQwaEHZOjr52_jLqpC4-on4RWWtBMnK9p5cujTuw/viewform?fbclid=IwAR3bEnRi0x-7whvKQMJgFAm3M4ZZXXYPN5Kd1yCABMJz36WXLolzl0xyxmM…), wypełnij i poczekaj na kontakt z naszej strony – zadzwonimy lub odpiszemy na maila, żeby umówić się na wizytę przedadopcyjną.
2. Wizyta przedadopcyjna oraz poznanie kota w domu tymczasowym OBOWIĄZKOWO muszą przebiegać z zachowaniem zasad bezpieczeństwa, czyli w maseczkach i rękawiczkach lub zdalnie (np. przez Skype).
3. Jeśli zainteresowana adopcją będzie rodzina, będziemy prosili aby kota odwiedził jeden przedstawiciel rodziny.
4. Ostatni etap, czyli przywiezienie kota i podpisanie umowy będzie także odbywał się w maseczkach i rękawiczkach. Prosimy o wyrozumiałość, zasady te zostają wprowadzone z uwagi na bezpieczeństwo zarówno Wasze, jak i naszych wolontariuszy i domów tymczasowych.
 
KONTAKT W SPRAWIE ADOPCJI: Gerta – adopcje@stawiamynalapy.pl; tel. 501 225 409 (poniedziałek-sobota godz. 14:30-20:00)
 
#kotdoadopcji #stawiamynalapy

odrobaczenie: tak

szczepienie: tak

kastracja: tak

data urodzenia: wrzesień 2020

Category: