Gita

Gita z siostrą Zitą trafiły do fundacji z Żytomierza, obecnie mieszkają w domu tymczasowym, gdzie czekają na adopcję.
 
Gita – z paskiem na nosku i mniejsza. Ma tez na szyi ciekawy szylkrecki wzór – kratkę czarno rudą 😃 Bardzo żywiołowy kotek, kocha się bawić z ludźmi ale sama też świetnie sobie radzi. Potrafi się bawić czymkolwiek. Wystarczy kawałek papierka 🙂 Nie ma problemu z kuwetą ani karmą – je to co jej się da (wiadomo im lepsza karma tym szybciej pałaszuje 😃 ) Kocha się miziać i robić baranki ludziom. Nie ma problemu z innymi kotami.
 
Obie kotki są bardzo towarzyskie. Bardzo fajne, zdrowe i bezproblemowe.
 
Szukamy dla Gity bezpiecznego, kochającego , domu niewychodzącego, z zabezpieczonym balkonem (jeśli jest)  i oknami, który otoczy ją miłością i najlepszą opieką.
 
 

 

UWAGA! Aby adoptować kota postępuj wg poniższych wytycznych:
1. Otwórz ankietę adopcyjną (link: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSew3YwtYldQwaEHZOjr52_jLqpC4-on4RWWtBMnK9p5cujTuw/viewform?fbclid=IwAR38DR6dOzutzXTXlyFb7PwcL9AnpM6vHKgEZxtXQHNgAwLiod85gcVTH9k...), wypełnij i poczekaj na kontakt z naszej strony – zadzwonimy lub odpiszemy na maila, żeby umówić się na wizytę przedadopcyjną.
2. Wizyta przedadopcyjna oraz poznanie kota w domu tymczasowym OBOWIĄZKOWO muszą przebiegać z zachowaniem zasad bezpieczeństwa – niektóre z naszych domów tymczasowych proszą nadal o korzystanie z maseczek i bardzo prosimy o uszanowanie tej prośby i przyniesienie maseczki na wizytę lub zdalnie (np. przez Skype).
3. Ostatni etap, czyli przywiezienie kota i podpisanie umowy będzie także odbywał się w maseczkach, jeśli, któraś z stron o to poprosi. Prosimy o wyrozumiałość, zasady te zostają wprowadzone z uwagi na bezpieczeństwo zarówno Wasze, jak i naszych wolontariuszy i domów tymczasowych.
 
KONTAKT W SPRAWIE ADOPCJI: poprzez ankietę lub adopcje@stawiamynalapy.pl
 
#stawiamynalapy #kotkrakow #kotdoadopcji

odrobaczanie: tak

szczepienie: tak

kastracja: tak

data urodzenia: czerwiec 2021

Category: