Galadriela

Galadriela i jej rodzeństwo trafili od fundacji z krakowskiej ulicy, obecnie dzieli dom tymczasowy z siostrą Arweną , obie kotki czekają na adopcję.
 
Galadriela do domu tymczasowego przybyła wraz ze swoją siostrą Arweną. Jest cała czarna i nieco mniejsza od swojej siostry. Jest to bardzo ciekawska i dość odważna kotka – znacznie szybciej podchodzi do ludzi niż jej siostra. Nie lubi, gdy znienacka się ją głaszcze, chociaż to zależy od jej humoru, bo gdy akurat ma ochotę, to pozwala się długo przytulać i nosić na rękach. Sama też lubi wskakiwać na kolana. Tak jak siostra uwielbia zabawę wędką i różnymi piłeczkami, rano również zmienia się w największą przytulaskę i domaga się pieszczot. Lubi być nieco bliżej człowieka niż Arwena, najchętniej spałaby z nim w łóżku. Uwielbia towarzystwo nie tylko swojej siostry, ale też innego domownika – kocura.
 
Obie kotki, mimo że widać, że się lubią i bawią razem, to jednak nie są aż tak do siebie przywiązane, żeby koniecznie musiały ich we dwójkę. Same jednak mogłyby się nieco nudzić i czuć samotne. Bezproblemowo korzystają z kuwety, jedzą wszystko co im się podsunie pod nos – nie wybrzydzają.
 
 
 
 

 

 
 

odrobaczanie: tak

szczepienie: tak

kastracja: jeszcze nie

data urodzenia: kwiecień 2021

Category: