Gaja

Gaja trafiła do fundacji z krakowskiej ulicy wraz z rodzeństwem. Obecnie mieszka w domu tymczasowym wraz innymi naszymi podopiecznymi, razem czekają na własne domy.
Gaja to kochana, drobna, zdrowa dziewczynka, ale i mała rozrabiara, uwielbia się bawić, wszystkim, jest bardzo miziasta, kocha przytulanki i całuski, sama też je rozdaje ❤️
Jak tylko się Gajunię dotknie, to motorek włącza się tak głośno, że przebija wszystkie kociełki. Gaja ma piękne jasno brązowe oczka i jedwabiste futerko, lubi spać obok człeka, wszędzie, na łóżku, przy komputerze, na rękach.
Przy nowej osobie jest wystraszona, ucieka i chowa się, ale przyzwyczaja się po 2-3 dniach, chociaż na sesji przy odrobinie pomocy całkiem dobrze sobie poradziła.
Gaja zjada wszystko, z miseczek, dorosłych kotaszków też, ostatnio kazało się. że kocha ser, biały i żółty i trzeba je przed nimi chować.

Szukamy dla Gaji niewychodzącego, kochającego, bezpiecznego domu, z zabezpieczonym balkonem (jeśli jest) i/lub oknami, który otoczy ją najlepsza opieką oraz zadba o kastracje w odpowiednim wieku.

KONTAKT W SPRAWIE ADOPCJI: Gerta – adopcje@stawiamynalapy.pl; tel. 501 225 409 (poniedziałek-sobota godz. 14:30-20:00)

Odrobaczenie: tak

Szczepienie: tak

Kastracja: jeszcze nie

Data urodzenia: maj 2019

Category: