Frugo (i Fuks)

Frugo i jego brat Fuks trafili do fundacji z Luborzycy, obecnie mieszkają w domu tymczasowym i szukają wspólnego domu stałego.
Frugo (bury) i Fuks (biało-bury) to dwa urocze, żywiołowe i ciekawskie, Początkowo bardzo płochliwe, obencie odważnie penetrują całe mieszkanie, łącznie z czeluściami szaf, pólkami na wysokościach i wchodzeniem na lampę akwariową.
Są zżyte ze sobą, uwielbiają wspólne zabawy, bardzo dobrze dogadują się z kocimi rezydentami. Jeszcze nie są kotami nakolankowymi, człowiek ja ciekawi, zabawy wędką są bardzo mile widziane, ale do ludzkiego dotyku się przyzwyczajają, robiąc ładne postępy. Fuks jest bardziej proludzki, Frugo bardziej płochliwy. Idealnie byłoby gdyby trafiły do wspólnego domu. Moim zdaniem potrzebują kociego towarzystwa, ze względu na szaleńcze zabawy i potrzebę socjalizacji (szczególnie Frugo). Ze względu na swoją płochliwość nie nadają się do domu z małymi dziećmi. Potrzebują domu, który doceni ich niezależność/ nieśmiałość i da im czas na aklimatyzację i poznanie nowych opiekunów.
Fuks i Frugo mają dobry apetyt i opanowały korzystanie z kuwetki
Szukamy dla kocurków wspólnego, bezpiecznego domu niewychodzącego, z zabezpieczonym balkonem i oknami, który otoczy je miłością i najlepszą opieką.


UWAGA! Z uwagi na obecną sytuację związaną z epidemią COVID-19 zmieniamy nieco nasze procedury adopcyjne.

Aby adoptować kota postępuj wg poniższych wytycznych:
1. Otwórz ankietę adopcyjną (link: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSew3YwtYldQwaEHZOjr52_jLqpC4-on4RWWtBMnK9p5cujTuw/viewform?fbclid=IwAR3bEnRi0x-7whvKQMJgFAm3M4ZZXXYPN5Kd1yCABMJz36WXLolzl0xyxmM…), wypełnij i poczekaj na kontakt z naszej strony – zadzwonimy lub odpiszemy na maila, żeby umówić się na wizytę przedadopcyjną.2. Wizyta przedadopcyjna oraz poznanie kota w domu tymczasowym OBOWIĄZKOWO muszą przebiegać z zachowaniem zasad bezpieczeństwa, czyli w maseczkach i rękawiczkach lub zdalnie (np. przez Skype).
3. Jeśli zainteresowana adopcją będzie rodzina, będziemy prosili aby kota odwiedził jeden przedstawiciel rodziny.
4. Ostatni etap, czyli przywiezienie kota i podpisanie umowy będzie także odbywał się w maseczkach i rękawiczkach.

Prosimy o wyrozumiałość, zasady te zostają wprowadzone z uwagi na bezpieczeństwo zarówno Wasze, jak i naszych wolontariuszy i domów tymczasowych.

KONTAKT W SPRAWIE ADOPCJI: Gerta – adopcje@stawiamynalapy.pl; tel. 501 225 409 (poniedziałek-sobota godz. 14:30-20:00)

Odrobaczenie: tak

Szczepienie: tak

Kastracja: jeszcze nie

Data urodzenia: kwiecień 2020

Category: