Fokus

Fokus wraz z siostrą Szyszką trafili do fundacji z krakowskiej dzielnicy Złocień, obecnie mieszkają w domu tymczasowym, gdzie czekają na adopcje.
Fokus to uroczy kocurek, który trafił do domu tymczasowego wraz ze swoją siostra Szyszką mając zaledwie miesiąc.
Fokus jest kruczoczarnym kocurkiem o lśniącym futerku i piękny zielonych oczach. Jest bardzo aktywny i wszędzie go pełno. Uwielbia ludzi i na sam widok człowieka zaczyna głośno mruczeć. Na dźwięk głosu, który go wola potrafi przybiec nawet z drugiego pokoju i wskoczyć na kolana. Bardzo lubi bawić się różnymi zabawkami i do perfekcji opanował korzystanie z kuwetki.
Najlepiej czułby się w domu z Szyszką.
Szukamy dla Fokusa bezpiecznego i kochającego domu, który zadba o kastrację kocurka w odpowiednim wieku, chętnie z siostrą Szyszką . Warunkiem adopcji jest osiatkowanie balkonu (jeśli jest) oraz zabezpieczenie najczęściej otwieranych okien przed wypadnięciem kociaka.
 
UWAGA! Z uwagi na obecną sytuację związaną z epidemią COVID-19 zmieniamy nieco nasze procedury adopcyjne.
 
Aby adoptować kota postępuj wg poniższych wytycznych:
1. Otwórz ankietę adopcyjną (link: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSew3YwtYldQwaEHZOjr52_jLqpC4-on4RWWtBMnK9p5cujTuw/viewform?fbclid=IwAR3bEnRi0x-7whvKQMJgFAm3M4ZZXXYPN5Kd1yCABMJz36WXLolzl0xyxmM…), wypełnij i poczekaj na kontakt z naszej strony – zadzwonimy lub odpiszemy na maila, żeby umówić się na wizytę przedadopcyjną.
2. Wizyta przedadopcyjna oraz poznanie kota w domu tymczasowym OBOWIĄZKOWO muszą przebiegać z zachowaniem zasad bezpieczeństwa, czyli w maseczkach i rękawiczkach lub zdalnie (np. przez Skype).
3. Jeśli zainteresowana adopcją będzie rodzina, będziemy prosili aby kota odwiedził jeden przedstawiciel rodziny.
4. Ostatni etap, czyli przywiezienie kota i podpisanie umowy będzie także odbywał się w maseczkach i rękawiczkach.
 
Prosimy o wyrozumiałość, zasady te zostają wprowadzone z uwagi na bezpieczeństwo zarówno Wasze, jak i naszych wolontariuszy i domów tymczasowych.
 
KONTAKT W SPRAWIE ADOPCJI: Gerta – adopcje@stawiamynalapy.pl; tel. 501 225 409 (poniedziałek-sobota godz. 14:30-20:00)
 
#kotdoadopcji #stawiamynalapy
 
 

odrobaczenie: tak

szczepienie: tak

kastracja: jeszcze nie

data urodzenia: sierpień 2020

Category: