Fineasz

Fineasz i Fretka to rodzeństwo, które trafiło do fundacji z Lubaczowa, przygarnięte ze wsi przez naszą wolontariuszkę, mieszkają w domu tymczasowym, gdzie czekają na adopcję.
Fineasz to kot nieustraszony. Nie boi się pralki, suszarki ani odkurzacza, wręcz przeciwnie! Przybiega zobaczyć co wydaje takie śmieszne dźwięki. Uwielbia towarzystwo, zarówno innych kotów jak i ludzi. Z ciekawością przybiega poznać nowych odwiedzających, nawet jeśli jest to pani ze strzykawką. W ludziach najbardziej ceni to, że głaskają, drapią za uszkiem i dają się przytulać. Fineasz to także entuzjasta wszelkich zabawek – od papierowych kulek po pluszowe myszki. Jest kotem bardzo energicznym, lubiącym zabawę i ruch. Nie boi się wysokości i chętnie się wspina. Potrafi korzystać z drapaka i kuwety. Bez problemu podróżuje w transporterze. Przy miseczce nie wybrzydza, zjada zarówno karmę mokrą jak i suchą. Trzeba mieć na uwadze fakt, że czasami próbuje zjadać rzeczy, których nie powinien – silikatowy żwirek, czasem zdarzy mu się spróbować kosmetyków czy kawałka folii i trzeba mieć na niego oko.

Szukamy dla Fineasza bezpiecznego domu niewychodzącego, z zabezpieczonym balkonem i oknami, który otoczy go miłością i najlepszą opieką, a w odpowiednim czasie zadba o kastracje.

 

Odrobaczenie: tak

Szczepienie: tak

Kastracja: jeszcze nie

Data urodzenia: maj 2020

Category: