Fibi

Fibi trafiła do fundacji z Włosani na leczenie, okazała się przemiłą koteczką, która obecnie mieszka w domu tymczasowym, gdzie czeka na adopcję.
 
Fibi (Phoebe – nasza „smelly cat”) jest przesłodką, rozgadaną kotką, zawsze gotową na pieszczoty i przytulanki.
W stosunku do nowych osób jest nieco nieśmiała, ale bardzo szybko przełamuje pierwsze lody i obficie korzysta z każdej nowej pary rąk chętnych do głaskania, mrucząc głośno i ugniatając cokolwiek znajdzie się pod jej łapkami. Uwielbia towarzystwo ludzi i nie opuszcza swoich opiekunek na krok domagając się pieszczot i zabawy – chwilowo najbardziej ukochała sobie sznurówkę, ale nie pogardzi żadną kocią zabawką. Lubi spać w łóżku przytulona do losowych części ciała (czasem to noga, czasem to głowa), smyranie po brzuszku i przytulanki na rękach (chociaż nie każdemu na to pozwala).
 
Mimo towarzyskiej natury bardzo grzecznie spędza czas kiedy nie ma nikogo w pobliżu (i potrafi sama świetnie się zabawić piłeczkami), chociaż tuż po otwarciu drzwi głośno wita każdego i opowiada swoje kocie historie 🙂
Nie przepada specjalnie za mokrą karmą i zdecydowanie preferuje chrupki (w tym aspekcie nie jest wybredna). Oprócz tego pięknie korzysta z kuwety i drapaka.
 
 
 
 

odrobaczanie: tak

szczepienie: tak

kastracja: tak

data urodzenia: 2018

Category: