Fidelino

Fidelino jest bardzo przyjaznym kotem zarówno wobec ludzi jak i innych kotów. Lubi głaskanie, chętnie nadstawia bródkę czy uszko do miziania a na widok człowieka cieszy się, mruczy i gniotkuje. Lubi też być noszony na rękach.
Dobrze dogaduje się z innymi kotami – w domu tymczasowym od samego początku był pokojowo nastawiony do rezydentów.
Fidelino uwielbia się bawić i praktycznie każda zabawka jest dla niego interesująca. Szczególnie chętnie biega za piłeczką i tarza w pościeli. Jest prowokatorem kocich gonitw po mieszkaniu.
W wolnych chwilach wygląda przez okno. Uwielbia spać na fotelu i w łóżku (również obok człowieka).
Doskonale wie do czego służy drapak i często z niego korzysta.
Nie wybrzydza przy miseczce – chętnie je zarówno mokrą jak i suchą karmę.
Jest nauczony czystości. Od pierwszych chwil bezbłędnie korzysta z kuwety.
Fidelino szybko przekonuje się do obcych osób – wystarczy poczęstować smaczkiem żeby chciał kogoś bliżej poznać 🙂
 
Szukamy dla Fidelno bezpiecznego, kochającego , domu niewychodzącego, z zabezpieczonym balkonem (jeśli jest)  i oknami, który otoczy go miłością i najlepszą opieką.
 
UWAGA!  Aby adoptować kota postępuj wg poniższych wytycznych:
1. Otwórz ankietę adopcyjną (link: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSew3YwtYldQwaEHZOjr52_jLqpC4-on4RWWtBMnK9p5cujTuw/viewform?fbclid=IwAR3SBTA34Lxltwpi-CSvq6skQb28bal0-nPjzMfjxrT7PcsQtGeRMxkPqxw….), wypełnij i poczekaj na kontakt z naszej strony – zadzwonimy lub odpiszemy na maila, żeby umówić się na wizytę przedadopcyjną.
2. Wizyta przedadopcyjna oraz poznanie kota w domu tymczasowym OBOWIĄZKOWO muszą przebiegać z zachowaniem zasad bezpieczeństwa – niektóre z naszych domów tymczasowych proszą nadal o korzystanie z maseczek i bardzo prosimy o uszanowanie tej prośby i przyniesienie maseczki na wizyte lub zdalnie (np. przez Skype).
3. Ostatni etap, czyli przywiezienie kota i podpisanie umowy będzie także odbywał się w maseczkach, jeśli, któraś z stron o to poprosi.
 
Prosimy o wyrozumiałość, zasady te zostają wprowadzone z uwagi na bezpieczeństwo zarówno Wasze, jak i naszych wolontariuszy i domów tymczasowych.
 
KONTAKT W SPRAWIE ADOPCJI: poprzez ankietę lub adopcje@stawiamynalapy.pl
 
#stawiamynalapy #kotkrakow #kotdoadopcji

odrobaczanie: tak

szczepienie: tak

kastracja: tak

data urodzenia: 2019

Category: