Farbka

Farbka trafiła do fundacji z jednej z krakowskich ulic, obecnie mieszka z nasza podopieczną Aurelią w domu tymczasowym, gdzie czeka na adopcję.

Farbka – Jestem ciekawską kotką która lubi wtykać noska we wszystkie zakamarki. Bieganie, skakanie i wspinanie się to moje ulubione zajęcie. Lubię mieć różną perspektywę na mój świat. Na ten moment dziele go z moją siostrą Aurelią, którą uczę kocich psot.

Codziennie czekam na moment aż otworzą się drzwi do domu i przyjdą moi ludzie. Od razu wskakuje im na rączki i okazuję moją miłość. Mogłabym tak spędzać całe dnie, mrucząc i ocierając się w ich podbródki. Zaczepiam ich cały czas różnymi piłeczkami które chowam w każdym kącie. Gdy zajmują się swoimi sprawami, przychodzi czas na zabawę z Aurelką oraz naszym przyszywanym bratem Ezio. Aż do zmroku ścigamy się z jednego do drugiego pokoju przy okazji wyrabiając przeróżne akrobacje. Gdy braknie pozostałym energii , zjadam pełną miskę karmy i wracam do zabawy solo. Lubię jeść suchą karmę i nigdy nie kręcę nosem przy misce ale jeśli miałabym wybierać to zawsze wybiorę mokrą.

Gdy przychodzi czas na sen, układam się blisko swoich ludzi lub mojego rodzeństwa i mrużę moje oczka. Czasami jeszcze lubię pomruczeć do snu. Jestem również przyzwyczajona do mojej kuwety niezależnie od tego jaki znajdzie się w niej żwirek.

Jeszcze dodam że raz przyszła mnie odwiedzić jakaś mała istotka (chyba miała na imię dziecko) i wcale się jej nie bałam, bawiłam się z nią w moim tunelu a na koniec dałam się jej pogłaskać.

 

Odrobaczenie: tak

Szczepienie: tak

Kastracja: jeszcze nie

Data urodzenia: kwiecień 2019

Category: