Etna

W Etnie można się zakochać od pierwszego wejrzenia. Etna to pięknie umaszczona trikolorowa koteczka o niesamowicie łagodnym, przyjacielskim i kontaktowym usposobieniu, która trafiła do fundacji znaleziona pod jednym z bloków w Nowej Hucie. Ufna od pierwszego momentu, świetnie adaptuje się w nowym miejscu i z innymi zwierzętami i na pewno świetnie odnalazłaby się też w domu z dziećmi.
Bez problemu korzysta z kuwety, daje się czesać i obcinać pazurki, uwielbia się bawić, zwłaszcza z innymi rezydentami w domu tymczasowym, sama przychodzi na kolana i bardzo to lubi.
Nie ma absolutnie żadnych odruchów agresywnych, nie niszczy, jedynie czasami zdarzy jej się zrzucić ze stołu czy półki coś co wygląda jak zabawka, ale to jeszcze podlotek 😉 Jest bardzo mądrą koteczką, reaguje świetnie na łagodną reprymendę „nieee” w sytuacji, gdy próbuje zabrać się za coś co może nie odpowiadać właścicielowi domu. A dom tymczasowy pisze ten opis z ogromną trudnością, bo wie, że tak wspaniały kotek na pewno bardzo szybko znajdzie równie wspaniały dom i długo w domu tymczasowym, który go od razu tak pokochał nie pobędzie. Bo w Etnie można się zakochać od pierwszego wejrzenia 🙂
 
 
 

odrobaczenie: tak

szczepienie: tak

kastracja: wkrótce

data urodzenia: 2019

Category: