Etiopia

Etiopia trafiła do fundacji z kociętami z jednej z krakowskich ulic, obecnie mieszka w domu tymczasowym, gdzie czeka na adopcję.

Etiopia to najsłodszy kot. Nie boi się ludzi, ale potrzebuje trochę czasu, zanim przekona się do nowych ludzi. Uwielbia odkrywać, a kiedy trafiła do domu tymczasowego, zbadała całe mieszkanie w ciągu godziny.

Uwielbia się bawić, zwłaszcza gdy opiekunka kładzie się spać i budzi się rano 😉

Bardzo lubi się przytulać, ale nie jest jeszcze kotem nakolankowym, ale uwielbia siedzieć obok na kanapie i dostawać dużo przytulania.

Doskonale posługuje się kuwetą i generalnie jest takim fajnym kotem!

Lubi być tam, gdzie są ludzie, więc w nocy śpi w łóżku, a za dnia śpi blisko miejsca, w którym jest opiekunka. Naprawdę lubi siedzieć w oknie i obserwować, co dzieje się na zewnątrz i KOCHA oglądać ptaki w telewizji. Ktokolwiek ją zaadoptuje, będzie miał dużo szczęścia!

Nasza fotograf dodaje od siebie : Etiopia – czarna piękność o bardzo przyjaznym usposobieniu. Od razu się ze mną przywitała, a nawet zamruczała w podziękowaniu za drapanie za uszkiem 🙂 Eti jest zaznajomiona z nowymi technologiami, do jej rozrywek należy oglądanie programów o ptakach i łapanie wirtualnych myszy na monitorze. Oprócz tego zajmuje się łasuchowaniem, polowaniem na chrupki i nabłyszczaniem swojej pięknej sierści 😉

Szukamy Etiopii bezpiecznego domu niewychodzącego, z zabezpieczonym balkonem i oknami, który otoczy ją miłością i najlepszą opieką.

 

UWAGA! Z uwagi na obecną sytuację związaną z epidemią COVID-19 zmieniamy nieco nasze procedury adopcyjne. Aby adoptować kota postępuj wg poniższych wytycznych:

1. Otwórz ankietę adopcyjną (link: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSew3YwtYldQwaEHZOjr52_jLqpC4-on4RWWtBMnK9p5cujTuw/viewform?fbclid=IwAR3bEnRi0x-7whvKQMJgFAm3M4ZZXXYPN5Kd1yCABMJz36WXLolzl0xyxmM…), wypełnij i poczekaj na kontakt z naszej strony – zadzwonimy lub odpiszemy na maila, żeby umówić się na wizytę przedadopcyjną.

2. Wizyta przedadopcyjna oraz poznanie kota w domu tymczasowym OBOWIĄZKOWO muszą przebiegać z zachowaniem zasad bezpieczeństwa, czyli w maseczkach i rękawiczkach lub zdalnie (np. przez Skype).

3. Jeśli zainteresowana adopcją będzie rodzina, będziemy prosili aby kota odwiedził jeden przedstawiciel rodziny.

4. Ostatni etap, czyli przywiezienie kota i podpisanie umowy będzie także odbywał się w maseczkach i rękawiczkach. Prosimy o wyrozumiałość, zasady te zostają wprowadzone z uwagi na bezpieczeństwo zarówno Wasze, jak i naszych wolontariuszy i domów tymczasowych.

KONTAKT W SPRAWIE ADOPCJI: Gerta – adopcje@stawiamynalapy.pl; tel. 501 225 409 (poniedziałek-sobota godz. 14:30-20:00)

#kotdoadopcji #stawiamynalapy

 

 

odrobaczenie: tak

szczepienie: tak

kastracja: tak

data urodzenia: 2019

Category: