Ernesta

Ernesta trafiła do fundacji z Lwowa z kociakami, obecnie mieszka w domu tymczasowym u czeka na adopcję.
Kotka jest bardzo towarzyska, bardzo lubi być blisko człowieka, łasi się i grucha zachęcająco kiedy chce zwrócić na siebie uwagę.
Potrafi się sama bawić ulubionymi zabawkami- różowym pomponem i myszą na sznurku. Bardzo czysta, zawsze załatwia się do kuwety. Kicia uwielbia jeść, kiedy tylko słyszy, że otwiera się lodówka- już czeka na jakieś specjały i potrafi bardzo elegancko prosić o uwagę w tym względzie. Taki apetyt cieszy, w szczególności, że trafiła do mnie po rozstaniu z kociakami.
Bardzo szybko się zaaklimatyzowała w nowym miejscu. Zawsze zasypia ze mną w łóżku, po pewnym czasie wraca na swoje posłanie (fotel).
Jak dodaje nasza fotograf :
Ernesta to przymilna kotka, która się bała trochę aparatu 😉 nieufna do obcych, doskonale się dogaduje z opiekunką w domu tymczasowym, gdzie mieszka jako jedynaczka. Jest przymilna, dostojna, a najbardziej lubi jeść smaczki 😉
Szukamy dla Ernesty niewychodzącego, kochającego, bezpiecznego domu, z zabezpieczonym balkonem (jeśli jest) i/lub oknami, który otoczy ją najlepszą opieką. Ponieważ jest FIV dodatnia szukamy jej domu w którym będzie jedynaczką lub do innego kota z fiv.

 

UWAGA! Aby adoptować kota postępuj wg poniższych wytycznych:
1. Otwórz ankietę adopcyjną (link: https://tinyurl.com/ankietaSnL ), wypełnij i poczekaj na kontakt z naszej strony – zadzwonimy lub odpiszemy na maila, żeby umówić się na wizytę przedadopcyjną.
2. Wizyta przedadopcyjna oraz poznanie kota w domu tymczasowym OBOWIĄZKOWO muszą przebiegać z zachowaniem zasad bezpieczeństwa – niektóre z naszych domów tymczasowych proszą nadal o korzystanie z maseczek i bardzo prosimy o uszanowanie tej prośby i przyniesienie maseczki na wizytę lub zdalnie (np. przez Skype).
3. Ostatni etap, czyli przywiezienie kota i podpisanie umowy będzie także odbywał się w maseczkach, jeśli, któraś z stron o to poprosi. Prosimy o wyrozumiałość, zasady te zostają wprowadzone z uwagi na bezpieczeństwo zarówno Wasze, jak i naszych wolontariuszy i domów tymczasowych.
KONTAKT W SPRAWIE ADOPCJI: poprzez ankietę lub adopcje@stawiamynalapy.pl
#stawiamynalapy #kotkrakow #kotdoadopcji

 

Data urodzenia: 2020

Odrobaczenie: tak

Szczepienie: tak

Kastracja: tak