Ernest (i Edzia)

Ernest i jego siostra Edzia szukają wspólnego domu !!!
 
Edzia i Ernest stanowią cudowną parkę i kochające się rodzeństwo. Ernest czasami chodzi swoimi ścieżkami i jest typem obserwatora, Edzia za to lgnie do człowieka, kiedy tylko nadarzy się okazja. Oboje mają w sobie coś z małpek – uwielbiają wskakiwać na ramię człowieka i głośno mruczeć do ucha (chociaż coraz trudniej im się na ramieniu utrzymać ze względu na gabaryty). Ernest w ramach doskonalenia swoich skocznych umiejętności odwiedza też firanki albo inne materiały wiszące. Koty świetnie zastępują budzik – już po 6 rano włączają swoje traktorki i sadowią się na poduszce obok głowy człowieka. Są przyjacielsko nastawione do nieznajomych, czasami wręcz bezpardonowo wskakują od razu na kolana.
Ich ulubionymi zabawkami są pluszowe myszki, ale nie pogardzą gumkami do włosów.
W domu tymczasowym mieszkają jeszcze z dwójką rodzeństwa – wszystkie są ze sobą bardzo zżyte. Edzia lubi obejmować swoich braci łapką i myć im główki.
Jak na dorastające koty przystało, trochę łobuzują, skaczą w różne miejsca, czasami naruszając ciągłość powierzchni, dlatego proszą o wyrozumiałego opiekuna.
Apetyt mają bardzo dobry, nie grymaszą przy jedzeniu (chociaż nie zawsze lubią rybny smak puszek), pięknie też korzystają z kuwety.
 
 
 

odrobaczenie: tak

szczepienie: tak

kastracja: jeszcze nie

Category: