Eris

Dwie piękne kotki o pręgowanych futerkach i zjawiskowych cętkach na brzuszkach zostały uratowane z zapuszczonej piwnicy w jednej z kamienic w centrum miasta. Eris wraz z siostrą Esterką pod koniec kwietnia trafiła do domu tymczasowego, gdzie została wyleczona z drobnych, kociakowych dolegliwości i gdzie teraz zdrowo rośnie, czekając aż ją wypatrzy ktoś, kto chciałby mieć taką fantastyczną przyjaciółkę!
Eris ma w tej chwili około 5 miesięcy i jest małym, wesołym kociakaiem, który bardzo chętnie dzieli swój czas na dwie ulubione czynności: zabawę z siostrą i przytulanie się do człowieka. W podziękowaniu za pieszczoty (których nigdy nie ma dosyć!) bardzo pięknie głośno mruczy.
Eris, podobnie jak siostra, jest wielkim fanem zabawek w postaci wędki, myszek i piłeczek. Uwielbia kiedy w cat-roomie organizuje się kotom rózne animacje i można wtedy biegać aż do utraty tchu!
Na dorosłe koty Eris reaguje z pewnym zaciekawieniem, ale nie jest nachalna i nie zaczepia ich, jeżeli widzi że nie mają na to ochoty.
Apetyt dopisuje obydwu siostrom, podstawą menu jest mokra karma ze szczególnym uwzględnieniem filetowanej i rybek. Ale Eris nie wybrzydza przy miseczkach i cieszy się na każdy posiłek!
Eris jest kochanym, małym kotkiem i to całkiem grzecznym (jak na swój wiek oczywiście). Jest nieco spokojniejsza od siostry, która często stara się ją namówić na jakieś wspólne chuligańskie wybryki w rodzaju wspinania się po siatce, albo zjedzenia obwoluty z książki. I nawet czasami Eris nie ulega tym namowom! 
Siostry są ze sobą blisko związane i byłoby wspaniale, gdyby dziewczynom udało się pójść do własnego domu razem!
 

Odrobaczenie: tak

Szczepienie: tak

Kastracja: jeszcze nie

Data urodzenia: marzec 2020

Category: