Enzo

Enzo trafił do fundacji z krakowskiej ulicy, niestety nie udało się odnaleźć jego rodzeństwa czy mamy więc kocurek dorastał pod opieką domu tymczasowego i kocich rezydentów.
 
Obecnie nadal przebywa w domu tymczasowym, gdzie czeka na adopcję.
Jak opisuje go opiekunka tymczasowa : Enzo to kremowy łobuz 😉 bardzo ciekawy świata młody kociak skazany na człowieka po utracie matki od 2 tygodnia życia.
Nie ma szans umyć zębów czy zrobić herbaty bez jego asysty! Uwielbia kąpiele w wannie – znaczy się człowiek się kąpie a Enzo asystuje a czasem próbuje popijać wodę albo pomoczyć łapki i ogon, więc trzeba go pilnować kiedy w użycie sa bąbelki do kąpieli ;)
 
Bardzo lubi być noszony na rękach i obserwować wszystko z góry. Uwielbia zabawę z innymi kotami. Dodatkowo jego funkcją jest łapanie much i komarów 😂 bezbłędnie korzysta z kuwety 🙂
 
Szukamy dla Enza niewychodzącego, bezpiecznego i kochającego domu, najchętniej wspólnego z innym kotem (kocurek uwielbia koty i jest bardzo energiczny) , który wykastruje kocurka w odpowiednim wieku.
 
Warunkiem adopcji jest osiatkowanie balkonu (jeśli jest) oraz zabezpieczenie najczęściej otwieranych okien przed wypadnięciem kociaka.
 
 

 

 
 
 
 

odrobaczanie: tak

szczepienie: tak

kastracja: nie

data urodzenia: marzec 2021

Category: