Eljot

Eliot trafił do fundacji razem z dwoma siostrami Elizka i Elwirką z Kryspinowa, gdzie wszystkie mieszkały w opuszczonej stodole przy ruchliwej drodze, nie miały matki, która najprawdopodobniej zginęła pod kołami samochodu. Były to totalnie dzikie maluchy, które dopiero po dłuższym czasie w domu tymczasowym zaczęły się przyzwyczajać do człowieka.
Eliocik oswoił się i przekonał do człowieka jako pierwszy z rodzeństwa. Jest najbardziej odważnym kotkiem, przychodzi się przytulić czy po prostu posiedzieć przy człowieku, ale też jest przy tym mega pro koci.. nie nadaje się na pewno na kociego jedynaka i dlatego szukamy dla niego domu, gdzie jest już inny energiczny kot, lub w dwupaku z innym naszym podopiecznym. Kocurek bardzo lubi też bawić się z człowiekiem wędkami i piłeczkami.
Eliot, podobnie jak jego siostry sztukę kuwetowania opanował perfekcyjnie, nie grymasi też przy miseczce. Oczywiście wspinaczkę wysokogórską też opanował równie dobrze jak siostry:)
Szukamy dla Eljota bezpiecznego, niewychodzącego domu, który zapewni mu tyle miłości i cierpliwości, ile potrzebuje. Warunkiem adopcji jest osiatkowanie balkonu (jeśli jest) i najczęściej otwieranych okien.

 

 
 
 
UWAGA! Z uwagi na obecną sytuację związaną z epidemią COVID-19 zmieniamy nieco nasze procedury adopcyjne.
 
Aby adoptować kota postępuj wg poniższych wytycznych:
 
1. Otwórz ankietę adopcyjną (link: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSew3YwtYldQwaEHZOjr52_jLqpC4-on4RWWtBMnK9p5cujTuw/viewform?fbclid=IwAR3bEnRi0x-7whvKQMJgFAm3M4ZZXXYPN5Kd1yCABMJz36WXLolzl0xyxmM…), wypełnij i poczekaj na kontakt z naszej strony – zadzwonimy lub odpiszemy na maila, żeby umówić się na wizytę przedadopcyjną.
2. Wizyta przedadopcyjna oraz poznanie kota w domu tymczasowym OBOWIĄZKOWO muszą przebiegać z zachowaniem zasad bezpieczeństwa, czyli w maseczkach i rękawiczkach lub zdalnie (np. przez Skype).
3. Jeśli zainteresowana adopcją będzie rodzina, będziemy prosili aby kota odwiedził jeden przedstawiciel rodziny.
4. Ostatni etap, czyli przywiezienie kota i podpisanie umowy będzie także odbywał się w maseczkach i rękawiczkach.
 
Prosimy o wyrozumiałość, zasady te zostają wprowadzone z uwagi na bezpieczeństwo zarówno Wasze, jak i naszych wolontariuszy i domów tymczasowych.
 
KONTAKT W SPRAWIE ADOPCJI: Teresa – teresa.borzecka@stawiamynalapy.pl, tel. 691-649-992 (od poniedziałku do soboty w godz. 17:00 – 21:00).
 
#stawiamynalapy #adopcjakota #kotkrakow

odrobaczenie: tak

szczepienie: tak

kastracja: tak

data urodzenia: sierpień 2020

Category: