Drapek

Dzień dobry Państwu, dzisiaj przedstawiamy kitka o imieniu Drapek. Jak spojrzycie na zdjęcia tego przystojniaka, to ujrzycie, że to słodziak okropny! Taki ma śliczny różowy nosek i jest cały w łatki, i nawet poduszki na łapkach ma w łatki. Z charakteru to taki typowy kot typu krowa, czyli kumpel bardzo dobry ale trochę głuptasek. Gdyby chodził do szkoły, to miałby super oceny z wf-u! Obserwowanie jego skoków i akrobacji to czysta przyjemność, szczególnie, że robi to z niesamowitą lekkością, jakby kompletnie nie wkładał w to wysiłku. Jest strasznie sympatycznym kotem, taki nawet pieszczoszek.  W zasadzie lubi każdego człowieka od razu i jest bardzo otwarty na nowe znajomości. Ma około 3 lata, ale nadal zachowuje ogrom kocięcego uroku dlatego jeśli ktoś nie wie czy zaadoptować kocię, czy dorosłego kota, to Drapek będzie idealnym wyborem – nie rozrabia jak kociak, a jest słodki jak kociak.
Drapciu potrzebuje dużo wrażeń w swoim życiu, lecz nie lubi sam ich szukać, dlatego koniecznie musi zamieszkać z innym kotem. Potrzebuje kota pewnego siebie, którego będzie mógł naśladować i z którym będzie mógł uprawiać swój ulubiony sport – kocie zapasy.
Z drugiej strony Drapek ma problemy neurologiczne, które zaburzają jego zachowanie. Do Fundacji trafił po tym jak został znaleziony i przygarnięty przez pewną Panią, ale przestraszyła się ona go po tym, jak bardzo poważnie się sam okaleczył (dlatego teraz ma krótki ogonek). Ma on zespół falującej skóry na skutek tych problemów. Duża ilość zabaw ruchowych i zabawek interaktywnych pomaga mu bardzo, ale mimo swojej wielkiej miłości do ludzi potrafi zupełnie spontanicznie ugryźć. Zawsze parę sekund później nie ma świadomości co się stało, bo nigdy to nie jest tak, że on chce kogoś skrzywdzić.
Dlatego Drapek nie nada się do domu z małymi dziećmi, lub dla starszej osoby. Serdecznie całą jego tymczasową rodziną go polecamy, bo to fajny koci chłopiec.

Szukamy dla Drapka niewychodzącego, kochającego, bezpiecznego domu, z zabezpieczonym balkonem (jeśli jest) i/lub oknami, który otoczy go najlepszą opieką.

KONTAKT W SPRAWIE ADOPCJI: Teresa – teresa.borzecka@stawiamynalapy.pl; tel. 691 649 992 (poniedziałek-piątek godz. 17-21 lub sobota godz. 12-21)

Odrobaczenie: tak

Szczepienie: tak

Kastracja: tak

Data urodzenia: 2016

Category: