Drakula

 

Drakula to dorosły, młody kocur, który wrócił pod skrzydła Fundacji Stawiamy na Łapy, gdyż niestety traci swój dom po śmierci Opiekuna. Mieszkał w nim przez dwa lata wraz z innym fundacyjnym wychowankiem, Pierniczkiem oraz trzecim kotem: wielkim, sympatycznym rudzielcem imieniem Baron.

Drakula był podopiecznym fundacyjnego domu tymczasowego Avalon, który tak o nim pisał w ogłoszeniu adopcyjnym dwa lata temu, gdy kocurek miał ok. 8 miesięcy:
“Drakula jest ślicznym czarnym kotem w białych skarpetkach i z białym krawatem, z sylwetką w typie doga niemieckiego 😉 Świadom swojego eleganckiego wyglądu dużo czasu poświęca na staranną toaletę futerka.
Drakula jest bardzo towarzyski, nie boi się ludzi, jest życzliwie nastawiony do innych kotów i bawi się z nimi chętnie – ale nie narzuca się, jeżeli te na zabawę akurat nie mają ochoty.
Drakula jest energicznym, przytulalskim, wesołym kotem. Uwielbia towarzystwo człowieka, ale potrafi też zająć się swoimi kocimi sprawami, jeżeli akurat chwilowo nikt nie ma dla niego czasu.
Jesteśmy pewni, że do domu w którym zamieszka na stałe wniesie dużo ciepła i mruczącej radości!” – i tak też się stało, niestety później życie napisało swój własny scenariusz i teraz Drakula ponownie szuka swojego własnego miejsca i swoich własnych Ludzi na zawsze.

Dzięki wiadomościom od opiekunów kocurka i po osobistym z nim spotkaniu wiemy, że jego stare ogłoszenie jest nadal aktualne!
No, z jednym może wyjątkiem: Drakula nie ma w tym momencie sylwetki doga niemieckiego, chyba że takiego troszkę bardziej korpulentnego 😉 Nie jest jednak w żadnym wypadku grubasem. Drakula to nadal piękny elegant w białych skarpetkach, z zupełnie fantastycznymi, długimi białym wąsiskami.
Jest nadal bardzo przyjacielski i potrzebuje bliskości człowieka, wciąż też uwielbia gonić i skakać za kocimi zabawkami.
Na pewno chciałby zamieszkać w domu, gdzie też będzie mieć kocie towarzystwo. Jego kolega Pierniczek znalazł już potencjalny nowy dom, ale drugi towarzysz Drakuli, rudy kocur Baron wciąż czeka na swojego nowego człowieka – gdyby kocury mogły zamieszkać razem, byłyby bardzo szczęśliwe!
Baron : http://www.stawiamynalapy.pl/portfolio/baron

 

Odrobaczenie: tak

Szczepienie: tak

Sterylizacja: tak

Data urodzenia: maj 2017

Category: