Dori

Dori i jej brat Shadow trafiły do fundacji z Rząski, obecnie Dori mieszka sama w domu tymczasowym, gdzie czeka na adopcję.
Dori to młoda, czarno-biała kotka z różowiutkim noskiem i wielkimi oczami. To stworzenie niezwykle czujne, wrażliwe, a więc początkowo nieufne i płochliwe.
Jest dobrze wychowana, kuwetę ma opanowaną, gryzienie i drapania rzadko spotykane, tylko w chwilach strachu i niebezpieczeństwa.
Dori to kotka, która potrzebuje dużo cierpliwości, uwagi i zabawy. W związku z tym, jej osobowość rozkwita z czasem, zwłaszcza, kiedy jest kocią jedynaczką. Zyskując zaufanie i nie będąc zdominowaną obecnością innego kota, okazuje się niezwykle energiczna, żywiołowa, ale też towarzyska i chętna do pogadania. Nie jest przesadnie żarłoczna, ale oczywiście wszelkie smaczki chętnie przyjmie. Dużo zabawy, ruchu, wspinaczek to coś, co ją najbardziej uszczęśliwia, nie jest to kicia tylko kanapowa i trzeba to brać pod uwagę.
 
Szukamy dla Dori domu niewychodzącego (z zabezpieczonymi najczęściej otwieranymi oknami i balkonem – jeśli jest), który otoczy ją opieką i miłością. Dori rozkwitła w domu tymczasowym jako jedynaczka i szukamy jej domu w którym mogłaby by być jedynaczką.
 
UWAGA! Z uwagi na obecną sytuację związaną z epidemią COVID-19 zmieniamy nieco nasze procedury adopcyjne.
 
Aby adoptować kota postępuj wg poniższych wytycznych:
1. Pobierz ankietę adopcyjną (link: http://www.stawiamynalapy.pl/wp-content/uploads/2020/05/Ankieta_Adopcyjna_SnL_form.pdf?fbclid=IwAR1TjZiD8H_-4Z6_irWG6vYp0F_qpAvHwdsz_roc0hPNTqUeoxmrugjNyNM…), zapisz ją dysku komputera, otwórz w programie Adobe Reader, a następnie wypełnij, zapisz i wyślij do nas na adres e-mail podany w ogłoszeniu kota, którego chcesz adoptować. Poczekaj na kontakt z naszej strony – zadzwonimy lub odpiszemy na maila, żeby umówić się na wizytę przedadopcyjną.
2. Wizyta przedadopcyjna oraz poznanie kota w domu tymczasowym OBOWIĄZKOWO muszą przebiegać z zachowaniem zasad bezpieczeństwa, czyli w maseczkach i rękawiczkach lub zdalnie (np. przez Skype).
3. Jeśli zainteresowana adopcją będzie rodzina, będziemy prosili aby kota odwiedził jeden przedstawiciel rodziny.
4. Ostatni etap, czyli przywiezienie kota i podpisanie umowy będzie także odbywał się w maseczkach i rękawiczkach.
Prosimy o wyrozumiałość, zasady te zostają wprowadzone z uwagi na bezpieczeństwo zarówno Wasze, jak i naszych wolontariuszy i domów tymczasowych.
 
KONTAKT W SPRAWIE ADOPCJI: Gerta – adopcje@stawiamynalapy.pl; tel. 501 225 409 (poniedziałek-sobota godz. 14:30-20:00)
 
#kotdoadopcji #adopcjakrakow

odrobaczenie: tak

szczepienie: tak

kastracja: tak

data urodzenia: listopad 2019

Category: