Dixie

 

Kocurki Dixi (biało-czarny) i Pixi (biało-rudy) są bardzo kochane, mięciutkie, słodkie, grzeczne, pogodne, towarzyskie, lubią być tam gdzie człowiek.
Braciszkowie tworzą idealny dwupak: doskonale się sobą zajmują, myją wzajemnie, wylegują się koło siebie, często razem śpią, pięknie się razem bawią, gonią, skaczą po drapaku, grają w piłeczki, noszą myszki, przebiegają przez tunel czy dziury w kartonach.
Uwielbiają zabawę z człowiekiem, zwłaszcza z wędką i laserkiem.
Korzystają ładnie z kuwety, Pixi je karmę suchą i mokrą, Dixi zdecydowanie woli mokrą.
Po intensywnej zabawie śpią w nocy w innym pomieszczeniu w swoich legowiskach i chwilkę po zgaszeniu światła jest cisza aż do śniadania.

Dixi (biało-czarny) jest mądrym kotkiem, w mig łapie o co chodzi w zabawce interaktywnej. Jest energiczny i ciekawski, jest zawsze tam gdzie coś się dzieje, np. lubi pomagać przy sprzątaniu :). Jest odważny do człowieka, nawet obcym wskakuje na kolana, zyskuje sympatię nawet tych, którzy twierdzą, że nie lubią kotów. Dixie jasno komunikuje swoje potrzeby miauknięciem i kontaktem wzrokowym, jak chce jeść to się oblizuje i zerka na miejsce, gdzie jest jedzenie.
Sygnalizuje jeśli coś mu przeszkadza w kuwecie, czy jak czegoś nie może dosięgnąć. Jest ogromnym pieszczochem, lubi być głaskany, całowany po pyszczku i smyrany po brzuszku.

Braciszkowie ze sobą bardzo zżyci dlatego chcielibyśmy aby znalazły wspólny dom. Przebywają obecnie razem w domu tymczasowym wnosząc dużo radości i dobrej zabawy.

 

Odrobaczenie: tak

Szczepienie: tak

Kastracja: jeszcze nie

Data urodzenia: czerwiec 2019

Category: