Czarny Las

Czarny Las trafił do fundacji z krakowskiej ulicy, był już raz w adopcji, ale wrócił z powodu niedotrzymania warunków umowy adopcyjnej. Kocurek mieszka obecnie w domu tymczasowym i szuka ponownie domu.
 
Czarny Las to młody, energiczny i zabawowy kotek, a właściwie gołąbek, bo zazwyczaj jak coś chce, to grucha zamiast miauczeć. Jest to najsprytniejsze zwierze, za jakim miałem do czynienia. Potrafi sam otwierać drzwi skacząc na klamkę i nie ma miejsce, gdzie by nie wszedł. Na dodatek jest bardzo odważny i kompletnie nie boi się ludzi. Zawsze podbiega gruchając do nowej osoby, przewraca się na plecki i odgina łapki, żeby odsłonić brzuszek do mizania. Lubi tez być głaskany po pyszczku, stroi przy tym najzabawniejsze minki. Sam wskakuje na kolanka i domaga się głaskania i drapanka.
Pierwszy powita Ci po przyjściu do domu barankiem.
 
Czarny Las szuka kochającego, opiekuńczego domu niewychodzącego, z zabezpieczonym balkonem i oknami.
 

 

UWAGA! Z uwagi na obecną sytuację związaną z epidemią COVID-19 zmieniamy nieco nasze procedury adopcyjne. Aby adoptować kota postępuj wg poniższych wytycznych:
 
1. Otwórz ankietę adopcyjną (link: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSew3YwtYldQwaEHZOjr52_jLqpC4-on4RWWtBMnK9p5cujTuw/viewform?fbclid=IwAR3bEnRi0x-7whvKQMJgFAm3M4ZZXXYPN5Kd1yCABMJz36WXLolzl0xyxmM…), wypełnij i poczekaj na kontakt z naszej strony – zadzwonimy lub odpiszemy na maila, żeby umówić się na wizytę przedadopcyjną.
2. Wizyta przedadopcyjna oraz poznanie kota w domu tymczasowym OBOWIĄZKOWO muszą przebiegać z zachowaniem zasad bezpieczeństwa, czyli w maseczkach i rękawiczkach lub zdalnie (np. przez Skype).
3. Jeśli zainteresowana adopcją będzie rodzina, będziemy prosili aby kota odwiedził jeden przedstawiciel rodziny.
4. Ostatni etap, czyli przywiezienie kota i podpisanie umowy będzie także odbywał się w maseczkach i rękawiczkach.
 
Prosimy o wyrozumiałość, zasady te zostają wprowadzone z uwagi na bezpieczeństwo zarówno Wasze, jak i naszych wolontariuszy i domów tymczasowych.
 
KONTAKT W SPRAWIE ADOPCJI: ankieta lub adopcje@stawiamynalapy.pl
 
#stawiamynalapy #kotdoadopcji

odrobaczanie: tak

szczepienie: tak

kastracja: tak

data urodzenia: czerwiec 2020

Category: