Czarnuszka

Czarnuszka z rodzeństwem trafili do fundacji z krakowskich działek, Czarnuszka ma za sobą jedną adopcję ale nie udało się jej dogadać z rezydentką 🙁 Obecnie mieszka w domu tymczasowym, gdzie czeka na adopcje, jako jedynaczka albo do spokojnego kocurka, ponieważ w domu tymczasowym lepiej się z kocurkami.

Opiekunka tymczasowa : Czarnuszka to dość nieśmiała ale bardzo urocza kotka. Kiedy ma ochotę na pieszczoty przybiega do człowieka i oznajmia swoje chęci cichym mruknięciem po czym z gracją wskakuje na kolana i nadstawia swoje miękkie futerko. Pod wpływem pieszczot tak bardzo się rozczula, że zdarza jej się ślinić 🙂 Uwielbia spać z człowiekiem w łóżku. Jest absolutną fanką aktywności na świeżym powietrzu, obecnie ma do dyspozycji całkiem spory osiatkowany balkon. Tam poluje na robaczki i poruszające się na wietrze roślinki. Kocha inne koty aczkolwiek bardziej dogaduje się z kocurami kastratami. Ciągle się do nich tuli i zachęca do zabawy. Ma spory apetyt, chętnie je BARF (karma oparta na surowym mięsie) ale gustuje również w puszkach i suchej karmie. Jest zdrowa i umie korzystać z kuwety.

Szukamy Czarnuszce niewychodzącego, kochającego, bezpiecznego domu, z zabezpieczonym balkonem (jeśli jest) i/lub oknami, który otoczy go najlepsza opieką.

UWAGA! Z uwagi na obecną sytuację związaną z epidemią COVID-19 zmieniamy nieco nasze procedury adopcyjne. Aby adoptować kota postępuj wg poniższych wytycznych:
 
1. Otwórz ankietę adopcyjną (link: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSew3YwtYldQwaEHZOjr52_jLqpC4-on4RWWtBMnK9p5cujTuw/viewform?fbclid=IwAR3bEnRi0x-7whvKQMJgFAm3M4ZZXXYPN5Kd1yCABMJz36WXLolzl0xyxmM…), wypełnij i poczekaj na kontakt z naszej strony – zadzwonimy lub odpiszemy na maila, żeby umówić się na wizytę przedadopcyjną.
2. Wizyta przedadopcyjna oraz poznanie kota w domu tymczasowym OBOWIĄZKOWO muszą przebiegać z zachowaniem zasad bezpieczeństwa, czyli w maseczkach i rękawiczkach lub zdalnie (np. przez Skype).
3. Jeśli zainteresowana adopcją będzie rodzina, będziemy prosili aby kota odwiedził jeden przedstawiciel rodziny.
4. Ostatni etap, czyli przywiezienie kota i podpisanie umowy będzie także odbywał się w maseczkach i rękawiczkach.
 
Prosimy o wyrozumiałość, zasady te zostają wprowadzone z uwagi na bezpieczeństwo zarówno Wasze, jak i naszych wolontariuszy i domów tymczasowych.
 
KONTAKT W SPRAWIE ADOPCJI: Gerta – adopcje@stawiamynalapy.pl; tel. 501 225 409 (poniedziałek-sobota godz. 14:30-20:00)
 
 
#kotdoadopcji #stawiamynalapy

odrobaczanie: tak

szczepienie: tak

kastracja: tak

data urodzenia: czerwiec 2020

Category: