Czarek

Czarek trafił do fundacji z jednego z krakowskich osiedli, z silnym kocim katarem w pakiecie, obecnie zdrowy i gotowy do adopcji, mieszka w domu tymczasowym.
Mały wulkan energii – tak w trzech słowach można opisać Czarka.
Jest zawsze chętny do zabawy wędka, myszka lub nawet zwiniętym papierkiem. Bardzo trudno go zmęczyć, ale kiedy to już się stanie dostajemy solidną porcję buziaków i baranków.
Kotek uwielbia kontakt z człowiekiem, śpi wtulony w policzek albo zawinięty w kłębuszek pod kołdrą jak najbliżej opiekuna.
Kocha również jedzonko, ale nie trzeba się martwić o jego figurę, później spala wszystkie kalorie 🙂 Fajnie jak ktoś by miał dużo czasu żeby go wybawiać.
W domu tymczasowym mieszka z dwoma dorosłymi kotami z którymi regularnie uprawia gonitwy po całym mieszkaniu. Polecam go do adopcji w dwupaku albo na dokocenie do innego małego i energicznego kociaka.
Czarek w zabawie dość potrafi się zapomnieć i złapać ząbkami zarówno drugiego kota jak i człowieka, wciąż się jeszcze uczy że tak nie wolno, z tego powodu nie polecamy go do adopcji do domu z małymi dziećmi.
Opiekunka tymczasowa pracuje z nim nad redukcją tego zachowania – Ja się nigdy z nim nie bawię ręką i gościom też nie pozwalam.
Do nowych ludzi ok, na początku jest trochę nieśmiały ale później chce się bawić
Z kuweta jak na razie wszystko super :)

 

Odrobaczenie: tak

Szczepienie: tak

Kastracja: jeszcze nie

Data urodzenia: maj 2019

Category: