CYGAN

Cygan to żywiołowy i towarzyski kocurek, który przyjechał do nas wraz z kilkastoma innymi kotami z ukraińskiego Żytomierza. Kocurek uwielbia zarówno towarzystwo człowieka, jak i innych kotów, które zachęca do wspólnej zabawy lub przytulania się. Chętnie spędza też czas w towarzystwie swojego opiekuna, a głaskany natychmiast mruczy, gdy się go ignoruje potrafi zaczepiać, żeby zwrócić na siebie uwagę 😉 Nie boi się też obcych ludzi i po szybkim zapoznaniu pozwala się pogłaskać nawet komuś, kogo pierwszy raz widzi.
Cygan bezbłędnie korzysta z kuwetki, nie grymasi też przy miseczce i ma całkiem spory apetyt 😉
Dla Cygana szukamy bezpiecznego, niewychodzącego domu. Kocurek powinien się idealnie nadawać na dokocenie do innego młodego i energicznego kota, dobrze odnajdzie się też w większym stadzie (w domu tymczasowym mieszka z czterema innymi kotami), jako jedynak mógłby się raczej nudzić.
Warunkiem adopcji jest osiatkowanie balkonu (jeśli jest) oraz najczęściej otwieranych okien. Obowiązuje wizyta przedadopcyjna oraz podpisanie umowy adopcyjnej.

UWAGA! Aby adoptować kota postępuj wg poniższychUWAGA! Aby adoptować kota postępuj wg poniższych#kotdoadopcji wytycznych:
1. Otwórz ankietę adopcyjną (link: https://tinyurl.com/ankietaSnL ), wypełnij i poczekaj na kontakt z naszej strony – zadzwonimy lub odpiszemy na maila, żeby umówić się na wizytę przedadopcyjną.
2. Wizyta przedadopcyjna oraz poznanie kota w domu tymczasowym OBOWIĄZKOWO muszą przebiegać z zachowaniem zasad bezpieczeństwa – niektóre z naszych domów tymczasowych proszą nadal o korzystanie z maseczek i bardzo prosimy o uszanowanie tej prośby i przyniesienie maseczki na wizytę lub zdalnie (np. przez Skype).
3. Ostatni etap, czyli przywiezienie kota i podpisanie umowy będzie także odbywał się w maseczkach, jeśli, któraś z stron o to poprosi. Prosimy o wyrozumiałość, zasady te zostają wprowadzone z uwagi na bezpieczeństwo zarówno Wasze, jak i naszych wolontariuszy i domów tymczasowych.
KONTAKT W SPRAWIE ADOPCJI: poprzez ankietę lub adopcje@stawiamynalapy.pl
#stawiamynalapy #kotkrakow #kotdoadopcji

Data urodzenia: lipiec 2021

Odrobaczenie: tak

Szczepienie: tak

Kastracja: tak