Cuks

Cuks wraz z bratem Teddym, trafił do nas z krakowskich działek, obecnie mieszkają w domu tymczasowym, gdzie czekają na adopcję.
Cuks to uroczy kawaler, choć na początku pobytu w domu tymczasowym dał się poznać jako raczej dziki kotek. Początkowo był bardzo nieufny względem człowieka, jednak stopniowo zaczął nabierać pewności siebie i dzisiaj jest rozbrykanym kociakiem, który bardzo lubi towarzystwo. Potrzebuje jednak trochę czasu, aby przekonać się do nieznajomych i pozwolić na swobodne głaskanie. Niestety brak pewności siebie u tego malucha jest najpewniej spowodowany tym, ze kiedyś doznał urazu oka i wygląda nieco inaczej niż reszta stada. Na szczęście udało nam uzbierać się pieniądze potrzebne na operacje oczka i kiedy Cuks skończy 10 miesięcy, będzie mógł przejść zabieg, który pozwoli mu odzyskać pewność siebie.
Cuks szuka pełnego ciepła, miłości i cierpliwości domu niewychodzącego, z zabezpieczonym balkonem i oknami, który poświęci mu czas i serce i pomoże oswoić się w nowym domu.
 
 
 
UWAGA! Z uwagi na obecną sytuację związaną z epidemią COVID-19 zmieniamy nieco nasze procedury adopcyjne.
 
Aby adoptować kota postępuj wg poniższych wytycznych:
1. Otwórz ankietę adopcyjną (link: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSew3YwtYldQwaEHZOjr52_jLqpC4-on4RWWtBMnK9p5cujTuw/viewform?fbclid=IwAR3bEnRi0x-7whvKQMJgFAm3M4ZZXXYPN5Kd1yCABMJz36WXLolzl0xyxmM…), wypełnij i poczekaj na kontakt z naszej strony – zadzwonimy lub odpiszemy na maila, żeby umówić się na wizytę przedadopcyjną.
2. Wizyta przedadopcyjna oraz poznanie kota w domu tymczasowym OBOWIĄZKOWO muszą przebiegać z zachowaniem zasad bezpieczeństwa, czyli w maseczkach i rękawiczkach lub zdalnie (np. przez Skype).
3. Jeśli zainteresowana adopcją będzie rodzina, będziemy prosili aby kota odwiedził jeden przedstawiciel rodziny.
4. Ostatni etap, czyli przywiezienie kota i podpisanie umowy będzie także odbywał się w maseczkach i rękawiczkach.
 
Prosimy o wyrozumiałość, zasady te zostają wprowadzone z uwagi na bezpieczeństwo zarówno Wasze, jak i naszych wolontariuszy i domów tymczasowych.
 
KONTAKT W SPRAWIE ADOPCJI: Gerta – adopcje@stawiamynalapy.pl; tel. 501 225 409 (poniedziałek-sobota godz. 14:30-20:00)
 
#kotdoadopcji #stawiamynalapy
 
 

odrobaczanie: tak

szczzepienie: tak

kastracja: jeszcze nie

data urodzenia: czerwiec 2020

Category: