Ciciuś

Ciciuś trafił do fundacji po tym jak jego poprzedni
właściciele zrzekli się go, bo nie potrafili mu zapewnić odpowiedniej opieki. Przed trafieniem do nas kot nigdy nie był u weterynarza :(
W fundacji kocurek został odrobaczony, zaszczepiony i wykastrowany. Mieszka obecnie w domu tymczasowym, w którym czeka na adopcję.
O Cicuśu da się pisać tylko w superlatywach, każdy kto się nim choć przez chwilę opiekował bez wahania to potwierdzi. To bardzo otwarty na ludzi, przystojny, energiczny i mądry kocur. Nowym ludziom bez wahania wskakuje na kolana. Reaguje na swoje imię.
Lubi zabawę, szuka towarzystw innych kotów, w domu tymczasowym stosunki z innymi kocimi rezydentami układają mu się dobrze. Jego radosne usposobienie wniesie słońce do czyjegoś życia. Będzie doskonałym towarzyszem dla osoby, która lubi dostawać od zwierzaka dużo uwagi. Cicuś nikomu nie pozwoli czuć się samotnym!
Ciciuś ma dobry apetyt i opanowaną kuwetkę

Szukamy dla Ciciusia kochającego, bezpiecznego domu, z zabezpieczonym balkonem i/lub oknami, w którym kocurek zamieszka już na zawsze 🏠

UWAGA! Z uwagi na obecną sytuację związaną z epidemią COVID-19 zmieniamy nieco nasze procedury adopcyjne. Aby adoptować kota postępuj wg poniższych wytycznych:
1. Pobierz ankietę adopcyjną (link: http://www.stawiamynalapy.pl/…/Ankieta_Adopcyjna_SnL...), zapisz ją dysku komputera, otwórz w programie Adobe Reader, a następnie wypełnij, zapisz i wyślij do nas na adres e-mail podany w ogłoszeniu kota, którego chcesz adoptować. Poczekaj na kontakt z naszej strony – zadzwonimy lub odpiszemy na maila, żeby umówić się na wizytę przedadopcyjną.
2. Wizyta przedadopcyjna oraz poznanie kota w domu tymczasowym OBOWIĄZKOWO muszą przebiegać z zachowaniem zasad bezpieczeństwa, czyli w maseczkach i rękawiczkach lub zdalnie (np. przez Skype).
3. Jeśli zainteresowana adopcją będzie rodzina, będziemy prosili aby kota odwiedził jeden przedstawiciel rodziny.
4. Ostatni etap, czyli przywiezienie kota i podpisanie umowy będzie także odbywał się w maseczkach i rękawiczkach.
Prosimy o wyrozumiałość, zasady te zostają wprowadzone z uwagi na bezpieczeństwo zarówno Wasze, jak i naszych wolontariuszy i domów tymczasowych.

KONTAKT W SPRAWIE ADOPCJI: Gerta – adopcje@stawiamynalapy.pl; tel. 501 225 409 (poniedziałek-sobota godz. 14:30-20:00)

Odrobaczenie: tak

Szczepienie: tak

Kastracja: tak

Data urodzenia: 2016

Category: