Chmurka

 

Kotka przebywa w pomieszczeniu fundacyjnym

Chmurka to stosunkowo drobna, bura koteczka z nieprawidłowo wykształconą przednią łapką, lecz ta wada w niczym nie szkodzi w jej sprawności – kotka biega, skacze i bawi się bez najmniejszych przeszkód, nieco tylko kulejąc. 
Jej imię jest w 100% trafione, bowiem Chmurka ma wyjątkowe, niebiańsko miękkie futerko, która chciałoby się głaskać bez końca. Koteczka jest bardzo ciekawska, śmiała i wszędzie jej pełno. Wolontariuszy wita już przy drzwiach, a potem chętnie uczestniczy w każdej wykonywanej czynności. Lubi też wspiąć się na drapak lub inne podwyższone miejsce, ułożyć wygodnie i stamtąd obserwować sytuację – nic jej nie umknie! 
Lubi się bawić zabawkami i ganiać po fundacyjnym catroomie. Z innymi kotami nie wchodzi w konflikty, ale zaczepiona jest raczej dominująca i nie da sobie w kaszę dmuchać. Mogłaby zostać kocią jedynaczką, a wtedy miałaby uwagę człowieka całą dla siebie. Lubi być głaskana, ale na własnych warunkach, jak ma już dość, oddala się. Jest za to bardzo towarzyska, więc raczej trzyma się blisko i z pewnością zżyje się mocno z przyszłymi właścicielami. Ma doskonały apetyt i bez problemu korzysta z kuwety.Szukamy dla Chmurki kochającego, bezpiecznego niewychodzącego domu, z zabezpieczonym balkonem (jeśli jest ) i/lub oknami, który otoczy ją najlepszą opieką.

KONTAKT W SPRAWIE ADOPCJI: Gerta – adopcje@stawiamynalapy.pl; tel. 501 225 409 (poniedziałek-sobota godz. 12-20)
Nie możesz adoptować UDOSTĘPNIJ !!! 
Może dzięki Tobie znajdę DOM !!!

Odrobaczenie: Tak

Szczepienie: Tak

Sterylizacja: Tak

Data urodzenia: 2015

Category: