Candie

Candie to jedyna koteczka z rodzeństwa kociaków z Jawornika, które trafiły do nas wraz z dziką matką w maju. Kociaki długo były w leczeniu, bo silna robaczyca spowodowała stan zapalny jelit. Na szczęście wreszcie udało je wyleczyć i zaszczepić.
Candie to bardzo wesoła i energiczna koteczka, która uwielbia towarzystwo człowieka – przychodzi chętnie się przytulić, a głaskana pięknie mruczy. Chętnie się bawi każdą kocią zabawką, jaką znajdzie, korzysta z drapaka i z ciekawością zwiedza każdy kąt w jaki uda się jej wejść 😉 Doskonale dogaduje się z kocimi rezydentami w swoim domu tymczasowym, zachęca ich do wspólnych zabaw, lubi też się przytulić do innego kota. Chętnie znajdziemy jej dom stały, w którym jest już inny energiczny kot.
Przy miseczce nigdy nie grymasi – z apetytem zjada zarówno mokrą, jak i suchą karmę, bez problemów korzysta również z kuwetki.
Szukamy dla Candie domu niewychodzącego (z zabezpieczonymi najczęściej otwieranymi oknami i balkonem – jeśli jest), który zapewni jej tyle miłości, ile potrzebuje.

KONTAKT W SPRAWIE ADOPCJI: Teresa – teresa.borzecka@stawiamynalapy.pl; tel. 691 649 992 (poniedziałek-piątek godz. 17-21 lub sobota godz. 12-21)

Odrobaczenie: tak

Szczepienie: tak

Kastracja: jeszcze nie

Data urodzenia: kwiecień 2019

Category: