Budyń

Budyń jak mały kociak trafił od fundacji i został adoptowany , niestety wrócił z adopcji i szuka ponownie domu. Obecnie
Budyń mieszka w domu tymczasowym, gdzie czeka na adopcję.
 
Budyń to stuprocentowy kot. Chętnie robi wszystko, czego zwykło się oczekiwać od przedstawicieli gatunku czterołapnych przytulasów: wchodzi na najwyższe meble w mieszkaniu; z zapamiętaniem drapie każdy możliwy drapak; przed snem łapkami uklepuje sobie legowisko (którym najczęściej okazuje się być któreś z nas); transformuje się w chleb albo w wazon; mruczy, miauczy, prycha, warczy, buczy, w zależności od nastroju; i oczywiście przywłaszcza sobie wszystkie kartony!
Jest też niesamowicie ciekawski: zawsze wszystko dokładnie obwąchuje, wchodzi w każdy zakamarek; każda otwarta szafka czy szafa od razu zmienia się dla niego w potencjalną przygodę; nawet uchylone okno staje się pretekstem do próby przedostania się do wielkiego świata; nie raz już – ku naszemu rozbawieniu – wymknął nam się pod nogami z mieszkania przez uchylone drzwi gdy akurat do niego wchodziliśmy – to prawdziwy koci odkrywca i trzeba na niego bardzo uważać.
 
Budyń był lekko straumatyzowany, gdy do nas trafił, co objawiało się tym, że czasem nas atakował pazurkami. Z czasem zrobił się coraz ufniejszy i teraz jest już praktycznie niegroźny, chociaż ma swój charakterek i jeśli akurat nie ma ochoty na głaskanie to nie waha się tego zasygnalizować – z tego powodu raczej nie nadaje się do domów z dziećmi. Ale poza tym jest przekochany: bardzo lubi noszenie na rękach (mruczy wtedy i mruży oczka), zdarza mu się spać z nami na łóżku, czy kłaść się na nas, gdy oglądamy film. I zawsze, gdy przychodzimy do domu, przybiega nas powitać, radośnie miaucząc.
 
Szukamy dla Budynia niewychodzącego, odpowiedzialnego domu, który pokocha go tak, jak na to zasługuje.
 
Warunkiem adopcji jest osiatkowanie balkonu (jeśli jest) oraz najczęściej otwieranych okien.
 
 

 

UWAGA! Z uwagi na obecną sytuację związaną z epidemią COVID-19 zmieniamy nieco nasze procedury adopcyjne. Aby adoptować kota postępuj wg poniższych wytycznych:
 
1. Otwórz ankietę adopcyjną (link: https://docs.google.com/…/1FAIpQLSew3YwtYld…/viewform…. ), wypełnij i poczekaj na kontakt z naszej strony – zadzwonimy lub odpiszemy na maila, żeby umówić się na wizytę przedadopcyjną.
2. Wizyta przedadopcyjna oraz poznanie kota w domu tymczasowym OBOWIĄZKOWO muszą przebiegać z zachowaniem zasad bezpieczeństwa, czyli w maseczkach i rękawiczkach lub zdalnie (np. przez Skype).
3. Jeśli zainteresowana adopcją będzie rodzina, będziemy prosili aby kota odwiedził jeden przedstawiciel rodziny.
4. Ostatni etap, czyli przywiezienie kota i podpisanie umowy będzie także odbywał się w maseczkach i rękawiczkach.
 
Prosimy o wyrozumiałość, zasady te zostają wprowadzone z uwagi na bezpieczeństwo zarówno Wasze, jak i naszych wolontariuszy i domów tymczasowych.
 
KONTAKT W SPRAWIE ADOPCJI: poprzez ankietę lub adopcje@stawiamynalapy.pl
 
#kotdoadopcji #stawiamynalapy

odrobaczanie: tak

szczepienie: tak

kastracja: tak

data urodzenia: maj 2017

Category: