Bruno (i Mila)

Bruno i jego siostra Mila trafili do fundacji z jednej z krakowskich ulic , obecnie mieszkają w domu tymczasowym gdzie czekają na adopcje.
 
Mila z Brunkiem to cudowny dwupak, rodzeństwo od małego wychowane przez człowieka, bardzo proludzkie i prokocie. Kontaktowe, wesołe pieszczochy, wygrałyby każdy konkurs na koty doskonałe. Nie wybrzydzają, wszystko jest zawsze ładnie zjedzone, a za pastę witaminowa czy smaczki dadzą sie pokroić. Ewentualnie mogą pokazać jakąś sztuczkę.
Brrrrunek to czuły romantyk, mryka godzinami miłosne zaklęcia, zagląda głęboko w oczy i kładzie mięciutkie łapki na kolanach swojej osoby. Drapanie po głowie, albo pod brodą całkowicie go satysfakcjonuje, a za smaczka jest gotowy na wszystko.
 
Mila, jeśli akurat nie jest zajęta przymilaniem się (imię zobowiązuje) jest wulkanem energii, jest też najsympatyczniejszą kocią dziewczynką jaką można sobie wyobrazić- nigdy nie robi scen zazdrości, przybiega na zawołanie, wita wszystkich gości i opiekuje się też innymi kociakami z domu tymczasowego. Oprócz cudownego charakteru ma też piękne ubranko- kontrastowe prążki w esy- floresy i czarny płaszczyk z przeszyciami.
 
Jak przystało na młode koty są dość aktywne, uwielbiają wspólne gonitwy i zapasy, zdobywanie wyżej położonych półek, a wędki i patyczki z piórkami to ich ulubione zabawki. Mila jest zapaloną ogrodniczką, a Brunek ma słabość do skórzanych pasków.
 
Kociaki wygrały walkę z Fipem – w tej chwili są okazami zdrowia. Ponieważ są bardzo zżyte, szukaj wspólnego domu, mogą być też opcją na dokocenie.
 
Szukamy dla Bruna niewychodzącego, kochającego, bezpiecznego domu z zabezpieczonym balkonem (jeśli jest) i/lub oknami, który z otoczy go najlepsza opieką.
 
 

 

UWAGA! Z uwagi na obecną sytuację związaną z epidemią COVID-19 zmieniamy nieco nasze procedury adopcyjne. Aby adoptować kota postępuj wg poniższych wytycznych:
 
1. Otwórz ankietę adopcyjną (link: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSew3YwtYldQwaEHZOjr52_jLqpC4-on4RWWtBMnK9p5cujTuw/viewform?fbclid=IwAR3bEnRi0x-7whvKQMJgFAm3M4ZZXXYPN5Kd1yCABMJz36WXLolzl0xyxmM…), wypełnij i poczekaj na kontakt z naszej strony – zadzwonimy lub odpiszemy na maila, żeby umówić się na wizytę przedadopcyjną.
2. Wizyta przedadopcyjna oraz poznanie kota w domu tymczasowym OBOWIĄZKOWO muszą przebiegać z zachowaniem zasad bezpieczeństwa, czyli w maseczkach i rękawiczkach lub zdalnie (np. przez Skype).
3. Jeśli zainteresowana adopcją będzie rodzina, będziemy prosili aby kota odwiedził jeden przedstawiciel rodziny.
4. Ostatni etap, czyli przywiezienie kota i podpisanie umowy będzie także odbywał się w maseczkach i rękawiczkach.
 
Prosimy o wyrozumiałość, zasady te zostają wprowadzone z uwagi na bezpieczeństwo zarówno Wasze, jak i naszych wolontariuszy i domów tymczasowych.
 
KONTAKT W SPRAWIE ADOPCJI: poprzez ankietę lub adopcje@stawiamynalapy.pl
 
#kotdoadopcji #stawiamynalapy
 

odrobaczanie: tak

szczepienie: tak

kastracja: tak

data urodzenia: maj 2020

Category: