Bronio

Bronio i jego rodzeństwo przyjechali do Krakowa po tym jak ktoś otruł ich mamę, a dziewczynka, która odchowała kociaki na strzykawce musiała je oddać. Obecnie Bronio mieszka w domu tymczasowym i czeka na adopcję.
Bronio zdecydowanie najsilniejszy i najbardziej rezolutny z trójki. Bronio jest po prostu łobuzem. Najbardziej lubi się bawić, ale nie przeszkadza mu to zupełnie zacząć mruczeć jak traktor przy pierwszym pogłaskaniu. A jak się go weźmie na ręce to już w ogóle głowa pod pachę i wielka rozkosz. Jest bardzo przystojny i bardzo milutki, najmocniejszy z całej trójki i najbardziej rezolutny. Ma śliczną buzię jak lewek 😃
Kocurek ma dobry apetyt i opanował sztukę kuwetkowania.
Szukamy dla Bronia niewychodzącego, bezpiecznego i kochającego domu, który otoczy go najlepszą opieką.
 

 

UWAGA! Z uwagi na obecną sytuację związaną z epidemią COVID-19 zmieniamy nieco nasze procedury adopcyjne. Aby adoptować kota postępuj wg poniższych wytycznych:
 
1. Otwórz ankietę adopcyjną (link: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSew3YwtYldQwaEHZOjr52_jLqpC4-on4RWWtBMnK9p5cujTuw/viewform?fbclid=IwAR3bEnRi0x-7whvKQMJgFAm3M4ZZXXYPN5Kd1yCABMJz36WXLolzl0xyxmM…), wypełnij i poczekaj na kontakt z naszej strony – zadzwonimy lub odpiszemy na maila, żeby umówić się na wizytę przedadopcyjną.
2. Wizyta przedadopcyjna oraz poznanie kota w domu tymczasowym OBOWIĄZKOWO muszą przebiegać z zachowaniem zasad bezpieczeństwa – niektóre z naszych domów tymczasowych proszą nadal o korzystanie z maseczek i bardzo prosimy o uszanowanie tej prośby i przyniesienie maseczki na wizytę lub zdalnie (np. przez Skype).
3. Ostatni etap, czyli przywiezienie kota i podpisanie umowy będzie także odbywał się w maseczkach, jeśli, któraś z stron o to poprosi. Prosimy o wyrozumiałość, zasady te zostają wprowadzone z uwagi na bezpieczeństwo zarówno Wasze, jak i naszych wolontariuszy i domów tymczasowych.
KONTAKT W SPRAWIE ADOPCJI: poprzez ankietę lub adopcje@stawiamynalapy.pl

odrobaczanie: tak

szczepienie: tak

kastracja: jeszcze nie

data urodzenia: maj 2021

Category: