Bono

Bono i jego bracia Psotuś i Pan Pyszczek trafili do fundacji z krakowskiego pustostanu, obecnie kocurek mieszka w domu tymczasowym, gdzie czeka na adopcję.
 
Bono jest kotem, który przeszedł prawdziwą przemianę. Trafił do domu tymczasowego jako przestraszony kociak, który średnio miał ochotę mieć coś do czynienia z człowiekiem.
Wystarczyła jednak odrobina cierpliwości, a Bono przekonał się, że człowiek jest czymś więcej niż tylko podajnikiem jedzenia i opcjonalnie operatorem wędki. Jest to naprawdę cudowny kot. Może się wydawać lekko nieśmiały przy pierwszym spotkaniu, ale to tylko pozory – po chwili z chęcią przychodzi zapoznać się z gośćmi jak prawdziwy pan domu. Jak to każdy kociak, lubi trochę broić i szaleć za kocimi zabawkami, ale równie często drzemie w swoich ulubionych miejscach. Pięknie korzysta z drapaka i nie wybrzydza przy jedzeniu – jego serce można najszybciej wygrać przysmakami (kocha naprawdę każdy ich rodzaj).
 
Dobrze dogaduje się ze swoimi przybranymi siostrami, chętnie zaczepiając je do zabawy. Jest bardzo ciekawski – lubi towarzyszyć człowiekowi przy różnych pracach domowych lub monitorować sytuację za oknem.
Lubi też coś po swojemu opowiadać człowiekowi. Jest też po prostu bardzo miłym i wdzięcznym kociakiem – kręci ósemki między nogami, domaga miziania, barankuje i nadstawia główkę po całusy, a wzięty na ręce od razu mruczy. Jeżeli tylko da mu się odpowiednią ilość czasu, to na pewno każdemu odwzajemni się taką samą dozą miłości.
 
Szukamy dla Bono niewychodzącego, odpowiedzialnego domu, który pokocha go tak, jak na to zasługuje.
 
Warunkiem adopcji jest osiatkowanie balkonu (jeśli jest) oraz najczęściej otwieranych okien.
 
 
UWAGA!
 
Z uwagi na obecną sytuację związaną z epidemią COVID-19 zmieniamy nieco nasze procedury adopcyjne. Aby adoptować kota postępuj wg poniższych wytycznych:
 
1. Otwórz ankietę adopcyjną (link: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSew3YwtYldQwaEHZOjr52_jLqpC4-on4RWWtBMnK9p5cujTuw/viewform?fbclid=IwAR3bEnRi0x-7whvKQMJgFAm3M4ZZXXYPN5Kd1yCABMJz36WXLolzl0xyxmM…), wypełnij i poczekaj na kontakt z naszej strony – zadzwonimy lub odpiszemy na maila, żeby umówić się na wizytę przedadopcyjną.
2. Wizyta przedadopcyjna oraz poznanie kota w domu tymczasowym OBOWIĄZKOWO muszą przebiegać z zachowaniem zasad bezpieczeństwa, czyli w maseczkach i rękawiczkach lub zdalnie (np. przez Skype).
3. Jeśli zainteresowana adopcją będzie rodzina, będziemy prosili aby kota odwiedził jeden przedstawiciel rodziny.
4. Ostatni etap, czyli przywiezienie kota i podpisanie umowy będzie także odbywał się w maseczkach i rękawiczkach.
 
Prosimy o wyrozumiałość, zasady te zostają wprowadzone z uwagi na bezpieczeństwo zarówno Wasze, jak i naszych wolontariuszy i domów tymczasowych.
 
KONTAKT W SPRAWIE ADOPCJI: poprzez ankietę lub adopcje@stawiamynalapy.pl
 
#stawiamynalapy #kotkrakow #kotdoadopcji

odrobaczanie: tak

szczepienie: tak

kastracja: tak

data urodzenia: czerwiec 2021

Category: