Blusia

 

Kotka przebywa w domu tymczasowym

Blusia jest wesołym, młodym kotkiem, klasycznego biało-burego umaszczenia. Blusia lubi inne koty, ale nie ma żadnych wątpliwości, że jej największym przyjacielem jest człowiek! Do człowieka można się przytulić, można na nim chrapać, można go też wycałować. I można go też pacnąć lekko łapką w brodę, jeżeli przez chwilę nie interesuje się leżącym na swoich kolanach kotem!
W domu tymczasowym, w którym mieszka, Blusia najchętniej bawi się ze swoją siostrą Moli, ale dobrze dogaduje się też ze starszymi rezydentami. Jest kotkiem bardzo życzliwym, otwartym na świat i wszystko dookoła. Jak to kociaki, jest ciekawska i śmiała, ale w przeciwieństwie do siostry spokojniejsza, bardziej odpowiedzialna i ma nieco mniej niemądrych pomysłów na minutę!
Uwielbia gonić za szeleszczącymi piłeczkami i wędkami, a gdy się już nieco zmęczy, chętnie wyłoży się na kanapie koło swojego człowieka (albo na nim!), żeby wspólnie obejrzeć film!

Dając Blusi dom, zdobędziesz przyjaciela o wielkim sercu i niewyczerpanych pokładach kociej miłości, zawsze chętnego do przytulanek lub do wesołej zabawy! 
Blusia chciałaby pewnie być adoptowana razem ze swoją siostrą Moli, ale gdyby to nie było możliwe, da sobie też dobrze radę sama.

Blusia słynie ze swojego apetytu, choć kocięcy okres pożerania wszystkiego “na zapas” ma już szczęśliwie za sobą. Je zarówno karmę mokrą, jak i suchą, ale woli tę pierwszą. Jeżeli inne koty jedzą jej zdaniem zbyt powoli, Blusia chętnie pomoże im opróżnić miseczki! 
Kotek oczywiście bezbłędnie korzysta z kuwetki.

Szukamy dla Blusi kochającego, bezpiecznego domu, z zabezpieczonym balkonem (jeśli jest) i/lub oknami.

KONTAKT W SPRAWIE ADOPCJI: Teresa – teresa.borzecka@stawiamynalapy.pl, tel. 691-649-992 (w tygodniu po godzinie 16.00 lub w soboty)

Odrobaczenie: Tak

Szczepienie: Tak

Sterylizacja: Tak

Data urodzenia: IV 2017

Category: