Benedykt

Kocurek z Tyńca, który trafił do nas w złym stanie, spowodowanym przede wszystkim bardzo złym stanem zębów, a dodatkowo niestety test PCR potwierdził nosicielstwo białaczki.
Benedykt po usunięciu wszystkich ząbków poczuł się lepiej, ustąpiły stany zapalne, a z jedzeniem radzi sobie świetnie, zarówno suchym jak i mokrym.
Jego stan mimo nosicielstwa białaczki jest stabilny, na codzień bierze tylko lekarstwa wspomagające pracę serca i pozostaje pod kontrolą lekarzy.
Benedykt mieszka w domu tymczasowym z innymi kotami, szczepionymi regularnie przeciwko białaczce. Na codzień opieka nad nim nie różni się od opieki nad innymi kotami, trzeba kochać i dbać aby miał pełny brzuszek i mało stresu.
Benedykt jest kotem spokojnym, czasem lub się pobawić ale bez wielkich szaleństw. Z kotami się dogaduje i czasem tylko pokłóci z bardziej aktywnymi zaczepialskimi.
W stosunku do ludzi jest przyjazny ale potrzebuje chwili żeby się zapoznać z nową osobą.

Szukamy dla Benedykta bezpiecznego domu niewychodzącego, z zabezpieczonym balkonem i oknami, który otoczy go miłością i najlepszą opieką. Benedykt może mieszkać z innym kotem nosicielem białaczki lub kotem regularnie szczepionym przeciwko tej chorobie

KONTAKT W SPRAWIE ADOPCJI: Gerta – adopcje@stawiamynalapy.pl; tel. 501 225 409 (poniedziałek-sobota godz. 14:30-20:00)

Odrobaczenie: tak

Szczepienie: tak

Kastracja: tak

Data urodzenia: 2012

Category: